Nvidia 375.70 sürücüsü Kurulum hatası

AnarAgazade

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaslar. Başlıktan da anlayabileceginiz üzere basım dertte. 2 gun önce FİFA 17'de hata aldım. 368.81 sürücüsünü kurunuz (bende 340.41 var). Neyse hiçbir sürücünü kaldırmadan önce GeForce Experience'den son surum olan 375.70'i kurmaya çalıştım. Kurarken kurulum hatası deyip hata verdi. Bir kaç kez denedikten sonra dedim olmuyor girip 368.81'i kurmak istedim. Zira o da olmadı. (Belirmek isterim ki, her kurdugumda windows surumume uygun driveri kuruyorum). Daha sonra denedim falan en sonda da yaparken kendi driverim silindi, PC yeniden baslatıldı. Actıgımda gordum ki driver silinmis ve yenisi kurulmamıs. Yani hata vermedi. Sadece kurulum sırasında PC yeniden baslatıldı. Ve simdi PC'de herhangi surucu yok. Ve denedim 375.70(geforce experience'den) yine aynı hata. Lutfen bilen biri adım adım anlatsın. Yoksa benim bu pc bilgimle olacak iş degil. Şimdiden tesekkur edigim yardım edecek herkese :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı