Nvidia 441.87 Driver yenilikleri nelerdir?

• Konuyu başlatan VS07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

VS07

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Dün özel olarak yayınlanmış olan sürücüyü kuran, kullanan oldu mu? Herhangi bir değişiklik var mı? Sanal gerçeklik oyunlarında görüntü kalitesini artıracağı yönünde bilgiler var. Kullanmaya başlayan arkadaşlar izlenimlerini aktarırsa yararlı olur.

Dün akşam kurdum ve 1-2 saat kadar da 3-5 oyunda denedim ama bunların arasında VR destekli oyunlar yoktu. YouTube'daki FPS düşüşü gösteren videoların aksine ben memnun kaldım. AC Origins'de yaşadığım anlık takılmalar ortadan kalktı. FPS artışı var diyemem ama düşüş de yok. Zaten YouTube bakarsak her sürümde 3-5 FPS düşe düşe şu an oyunları 5-10 FPS oynamamız lazımdı :)

Dün akşam kurdum ve 1-2 saat kadar da 3-5 oyunda denedim ama bunların arasında VR destekli oyunlar yoktu. YouTube'daki FPS düşüşü gösteren videoların aksine ben memnun kaldım. AC Origins'de yaşadığım anlık takılmalar ortadan kalktı. FPS artışı var diyemem ama düşüş de yok. Zaten YouTube bakarsak her sürümde 3-5 FPS düşe düşe şu an oyunları 5-10 FPS oynamamız lazımdı :)
Yorumumu geri alıyorum...

Red Dead Redemption 2 yarım saatte bir oyundan atmaya başladı ve karlı dağların eteklerinde dokular/gölgeler yarım saniye kadar geç yükleniyor.

441.41'e dönüyorum...

Yorumumu geri alıyorum...

Red Dead Redemption 2 yarım saatte bir oyundan atmaya başladı ve karlı dağların eteklerinde dokular/gölgeler yarım saniye kadar geç yükleniyor.

441.41'e dönüyorum...
Bilgisayarı açtım. Yüklemeyi düşünüyordum. İyi ki yazdınız:)

Yayincilar da bayagi bir magdur oldu bu sürümden ben dahil bu sürümü kuranlar Streamlabs, OBS gibi programlarda siyah ekran aliyorlar. Bir önceki sürüme gecince düzeldi. Üzdün bu sefer Nvidia ahahahahaa. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı