NVIDIA ayvayı yedi!

AMD sürücüleri düzeltse bile yan teknolojilerde yakalaması zor olacak. Ki sürücülerde imkansız gibi bir şey.

Niye batıyor ki? Sonuçta maliyetinden onlarca kat fazlasına satıyorlar. Kâr marjını diğer firmayla yakın tutup satmaya devam ederler.
Rekabet iyidir, fiyatların düşmesine sebep olur.

AMD kullanıp sorun yaşıyor olabilirim ama bu sorunların donanımsal olduğunu düşünüyorum o yüzden yolumuza bakalım.

Açıkçası AMD beni şaşırttı 3090'a kadar rakip geldi. Fiyatlar hoş.
5000 ile de Intel ayvayı yutmuştu ama Intel ile NVIDIA'yı bir tutmak olmaz.
NVIDIA kaliteli bir marka rekabeti alevlendirecektir. F/P oynar mı bilemem. Ama iyi işler çıkartacak.

Ama AMD'nin de çok iyi bir iş çıkardığını söyleyeyim. 3090'nın sorunlarını görmüşler ve onları çözüp kartlarına koymuşlar hem de fiyatı daha uygun. (Galiba)
Sürücülere önem vereceklerini düşünüyorum 20.10.1 olmamış. Evet performans artışı var ama siyah ekran da var.

AMD işlemcide krallığı aldı bence. Intel saçmalıyor ama 10100F vb. işlemciler de hoş duruyor
açıkçası.

AMD rakebeti ortaya çıkarmasaydı Intel ve NVIDIA o fiyatları dağlara uçururdu.

Nvidia olduğu yerde saymıyor yanlız. Sürekli üstüne koyarak yoluna devam ediyor. AMD'nin yazılım problemi bitmeden ekran kartı pazarında Nvidia'yı geçmesi çok zor.

Kusura bakmayın ama AMD ilk önce aç karnını doyursun. Daha düzgün driver yapamayan adamlar 3090’a yakın kart yapacak ve 400 dolar daha ucuza satacak. O sıkar biraz.. (AMD kullanıcısıyım)
Bal gibi de yapmışlar işte nasıl sıkar :D Ne olduğu belirsiz sağdan soldan duyulan bir bilgi değil bu AMD'nin lansmanında yaptığı bir karşılaştırma bal gibi de yapmışlar yani :D

AMD kullanıp sorun yaşıyor olabilirim ama bu sorunların donanımsal olduğunu düşünüyorum o yüzden yolumuza bakalım.

Açıkçası AMD beni şaşırttı 3090'a kadar rakip geldi. Fiyatlar hoş.
5000 ile de Intel ayvayı yutmuştu ama Intel ile NVIDIA'yı bir tutmak olmaz.
NVIDIA kaliteli bir marka rekabeti alevlendirecektir. F/P oynar mı bilemem. Ama iyi işler çıkartacak.

Ama AMD'nin de çok iyi bir iş çıkardığını söyleyeyim. 3090'nın sorunlarını görmüşler ve onları çözüp kartlarına koymuşlar hem de fiyatı daha uygun. (Galiba)
Sürücülere önem vereceklerini düşünüyorum 20.10.1 olmamış. Evet performans artışı var ama siyah ekran da var.

AMD işlemcide krallığı aldı bence. Intel saçmalıyor ama 10100F vb. işlemciler de hoş duruyor
açıkçası.

AMD rakebeti ortaya çıkarmasaydı Intel ve NVIDIA o fiyatları dağlara uçururdu.
Oyun tarafında AMD halen Intel kadar iyi değil. 5. Nesilde göreceğiz ama 3. Nesil işlemcilerin şuan Intel tarafında çok ciddi rakipleri var. Üstelik 3. Nesil işlemcilerin fiyatı çok fazla yükseldi.

Oyun tarafında AMD halen Intel kadar iyi değil. 5. Nesilde göreceğiz ama 3. Nesil işlemcilerin şu an Intel tarafında çok ciddi rakipleri var. Üstelik 3. Nesil işlemcilerin fiyatı çok fazla yükseldi.
Bizim ülkede çok yükseldi AMD zam yaptı bizim ülkede fiyatlar 2 katına çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı