nVidia "Bu grafik sürücüsü uyumlu donanımı bulamadı" sorunu

ilk defa geçti en başını ama şimdi de burda durdu :ekşi:

aaaaaa.png

win8 mi kullanıyorsun diye sormayacağım o yüzden olmadı :D
Ekranın sağından Ayarlar > Bilgisayar Ayarlarını Değiştir > Genel > Ve en altta Gelişmiş Yeniden başlat var ona girin.
Sorun gidere girin.
Burda F7 de 'imza kontrolü devre dışı bırak' şeçeneği ile bilgisayarınız yeniden başlayacak.Sonra ;
C:\NVIDIA\DisplayDriver\355.82\Win8_WinVista_Win7_64\International\setup ile kurulum yapabilirsiniz.

kardeşim genel diye bi sekme göremiyorum :D 8.1 benimki
a.png

Evet kardesim benim Allah razı olsun sorun halloldu aldigimdan beri bu sorunla ugrasiyorum desem yeridir cok sagol tekrar umarim herkes faydalanir :)

Rica ederim. Herkes faydalansın diye yazdım. :D
Merhaba Bende Kurulum yapmaya başladığımda bu hatayı alıyorum Ekran Kartın:GT 730 işletim sistemim:Windows 10 pro 64 Bit
Ekran kartı sürücünüzün içerisinde yapılacak küçük bir değişikli ile bu sorun çözülüyor. Ekran kartınızın modelini söyleyin bize, biz halledelim.
Bende de aynı sorun var ekran kartım GT 730 işletim sistemim windows 10 pro yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı