Windows 10 1809 Nvidia Driver Kurulmuyor

Yer
İstanbul
Windows 10 Sürüm 1809'a geçtiğimden beri Ekran Kartı driverini kuramıyorum. Bu yüzden oyunlarda düşük FPS almaktayım. Ne yapsam çözemedim sorunu.
1543784605316.png

Bilgisayar;
1543784875865.png

Driver direk kurulmuyor nedense ben Geforce Experince içinden indirip yüklüyorum driverı sende öyle dene istersen.

Bende temiz 1809 kurduktan sonra bu sorunu yaşadım. Eğer güncel sürüm kuracaksan arkadaşın dediği gibi GeForce Experience'den yükleyince sıkıntı olmuyor.

DDU yazılımı ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

Sonra bağlantıdan en son çıkan Hotfix sürücüsünü kurun.
GeForce Hotfix Driver Version 417.21 | NVIDIA
Resimde gösterilen Standart sürümü yükleyin.

Eki Görüntüle 348626
Denedim sorun devam etmekte.
Driver direk kurulmuyor nedense ben Geforce Experince içinden indirip yüklüyorum driverı sende öyle dene istersen.
Olmuyor Güncelleme yok diyor ama sürüm eski gözüküyor.
Bende temiz 1809 kurduktan sonra bu sorunu yaşadım. Eğer güncel sürüm kuracaksan arkadaşın dediği gibi GeForce Experience'den yükleyince sıkıntı olmuyor.
Sorun devam etmekte.

Hocam istersen başka bir iso ile temiz kurulum yap windowsun kurduğu driverları kaldırma ben öyle yaptım. Daha sonra Geforce Experince kur uygulama içinden güncelleme yap olmazsa @26318 arkadaşın dediğini yöntemi dene. Rx 460 kart kullanıyordum Gtx 1060!dan önce Amd'nin yeni sürücüleri Nvidia'ya 10 çeker şu anda. Sırf sürücü yüzünden Amd'ye geçmeyi düşünüyorum.

Hocam istersen başka bir iso ile temiz kurulum yap windowsun kurduğu driverları kaldırma ben öyle yaptım. Daha sonra Geforce Experince kur uygulama içinden güncelleme yap olmazsa @26318 arkadaşın dediğini yöntemi dene. Rx 460 kart kullanıyordum Gtx 1060!dan önce Amd'nin yeni sürücüleri Nvidia'ya 10 çeker şu anda. Sırf sürücü yüzünden Amd'ye geçmeyi düşünüyorum.
Windows 10 1803'te de sorun devam etmekte uygun Windows sürümü bulunamadı diyor Windows 10 64 bit indiriyorum.

Windows 10 1803'te de sorun devam etmekte uygun Windows sürümü bulunamadı diyor Windows 10 64 bit indiriyorum.

Direk kurulmuyor zaten Geforce Experince yazılımını yükle uygulama içinden güncelle dediğinde kendi bulacak zaten oradan yükleyebilirsin başka çözümü yok şu anda benim bildiğim çoğu kişi bu dediğimi yapıyor mecbur sorunun nedenini bilende yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı