NVIDIA vs AMD

Dostlar bu konuya bu kadar mesaj geleceğini hiç tahmin etmiyordum hepinize öncelikle teşekkürler ben de bu kadar mesaj olunca kendi düşüncelerimi aktarmak istedim bence NVIDIA daha iyi ekran kartları yapıyor ama AMD'nin de altta kalan bir yanı yok sadece diyebileceğim şeyler şunlar: Driver sorunları ve AMD'nin genelde F/P bazında ekran kartlarında uzun bir kullanımda istenilen sonucun verilememesi NVIDIA'ya diyebileceğim bir şey yok zaten bu piyasanın enlerindenler yıllardır hem AMD hem NVIDIA'yı da kullandım ve bence NVIDIA'nın fiyatları dışında bir sorunu yok ama bütçeye göre AMD'de önerilebilir neyse kısaca düşüncelerim bunlar teşekkürler.
Ya kısaca AMD diyor ki, ben sana bunu ucuza veririm ama. Saçma sapan hatalarla uğraşabilirsin. Veya şöyle oku. Saçma sapan hatalarla uğraşabilirsin ama, ucuza veririm. Bilmiyorum ne zaman çözülür watmman mevzusu.

Konu dışı olacak ama AMD 7900 XTX serisi alacak arkadaşların şu videoyu izleyip bir süre daha beklemesini tavsiye ederim. Kartı denemeyi istiyordum beklemeye aldım. Eğer ilk testler (vapour chamber üzerine) doğru ise ve şikayetler artarsa bir geri çağırma olası olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu dışı olacak ama AMD 7900 XTX serisi alacak arkadaşların şu videoyu izleyip bir süre daha beklemesini tavsiye ederim. Kartı denemeyi istiyordum beklemeye aldım. Eğer ilk testler (vapour chamber üzerine) doğru ise ve şikayetler artarsa bir geri çağırma olası olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunlu bu kart. Aibleri bekleyin ama aib modeller de rtx 4080 le nerdeyse aynı fiyata çıkıyor. 4080 alıp kafayı yaslamak mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı