NZXT Kraken Z53 vs. Arctic Liquid Freezer II 240 RGB

Cemsahinx

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX Fury 16Gb
Ekran kartı
Msi Rtx 3080ti
Anakart
Asus x570 plus
İşlemci
Amd ryzen 5900x
Yeni bir işlemci sogutucusu alacagım. Sizce hangı sıvı sogutucu daha iyidir?
NZXT Kraken Z53.
Arctic Liquid Freezer II 240 RGB.

Ne amaçla aldığınıza bağlı. Görsel olarak Z53, performans olarak Arctic daha iyi. Kaldı ki aynı fiyat bandında değiller diye biliyorum. Z53 daha çok LCD ekranından dolayı tercih edilen pahalı bir model.

Bunların özel bir sebebi var mı? Bütçenize göre daha performanslı ürünler bulabilirsiniz.
Sadece küçük bir araştırmayla bunları öneriyorlar. Sadece oyun amaçlı olarak almayı düşünüyorum.

Ne amaçla aldığınıza bağlı. Görsel olarak Z53, performans olarak Arctic daha iyi. Kaldı ki aynı fiyat bandında değiller diye biliyorum. Z53 daha çok LCD ekranından dolayı tercih edilen pahalı bir model.
Aralarında 500 Tl oynuyor. 😂

Sadece küçük bir araştırmayla bunları öneriyorlar. Sadece oyun amaçlı olarak almayı düşünüyorum.
NZXT Kraken Z53 aşırı pahalı bir ürün. Manasız bir fiyatı var. Arctic LF 240 oldukça performanslı bir ürün ama radyatör kalınlığından dolayı bazı montaj sorunları yaratabiliyor. Kasanızı ve net bütçenizi belirtirseniz farklı ürünlere bakalım. Sonuçta 5900X'ten söz ediyorsunuz.

NZXT Kraken Z53 aşırı pahalı bir ürün. Manasız bir fiyatı var. Arctic LF 240 oldukça performanslı bir ürün ama radyatör kalınlığından dolayı bazı montaj sorunları yaratabiliyor. Kasanızı ve net bütçenizi belirtirseniz farklı ürünlere bakalım. Sonuçta 5900X'ten söz ediyorsunuz.
Eski sistemde kalma bu kasayı kullanıyorum.
Corsair icue 465x Bütçem 3500 Tl

Eski sistemde kalma bu kasayı kullanıyorum.
Corsair iCUE 465X bütçem 3500 TL
Çok seçenek var.

Ayrıca kasanın üst tarafına 240 mm'lik sıvı soğutma konumlandıramazsınız. Kasa önüne 360 mm'lik sıvı soğutma takma imkanınız bulunuyor.

Geri
Yukarı