Obduction kötü ve saçma bir oyun

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
Epic Games'in birkaç gün önce ücretsiz verdiği Obduction'ın oynanışını izledim. Ben hiç beğenmedim bu oyunu. Saçma bulmacaları var. Tüm oyun boyunca saçma bulmacalar çözüp duruyoruz. Oradan oraya ışınlanıp duruyoruz. Bilim kurgu olduğu için hikayesi ilgimi çekmişti ama hiç beklediğim gibi bir oyun değilmiş. Bu oyunu oynamak yerine Everybody's gone to the rapture oynayın mesela, ufkunuz açılır. İkinci olarak da Dear esther oynayabilirsiniz. Çok kaliteli oyunlardır. Duygulandırır, düşünmeye sevk eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu sana göre saçma gelebilir fakat başkasına göre güzel olabilir. Bu öznel konudur. Mesela ben sosyalde "Anime filmleri iğrenç" diye konu açsam kimse anime izlemeyecek mi?

Son düzenleme:
Herkes her oyunu sevecek diye bir şey yok. O oyunun da sevenleri illa vardır. Sonuç olarak ücretsiz bir oyun. Para verip alınmadığından dolayı şikayet etmek pek doğru değil. Epic olmasa oyuncular oyun yüzü göremeyecek. Yeri gelince verdikleri güzel oyunlar da var. GTA 5 verdi adamlar, daha ötesi var mı? :) Arada illa güzel olmayan oyunlar da denk gelir.

Bahsettiğiniz oyunlardan haberim yoktu. Dikkatimi çekti. Göz atacağım. Tavsiye için teşekkürler.

Edit: Oyun incelemesi olarak açılmış konu. Siliyorum yazımı. Dikkat etmemişim.
Ben de yeni gördüm fakat inceleme bile olsa bir başka kesimin oyunu beğeneceğini göz önünde bulundurarak eleştiri yapmak gerekir. Bir inceleme sadece "bu oyun çok saçma!" diyerek yapılmaz. Detaya girmek gerekir. Beğenilmeyen kısımlar söylenir ve öneri yapılır. Sonuca bağlamaya gelindiği zaman "Seveni olur, sevmeyeni olur. Benim gözümde çok kötü bir oyundur." diyerek son nokta konur :)

Ben de yeni gördüm fakat inceleme bile olsa bir başka kesimin oyunu beğeneceğini göz önünde bulundurarak eleştiri yapmak gerekir. Bir inceleme sadece bu oyun çok saçma! diyerek yapılmaz. Detaya girmek gerekir. Beğenilmeyen kısımlar söylenir ve öneri yapılır. Sonuca bağlamaya gelindiği zaman "Seveni olur, sevmeyeni olur. Benim gözümde çok kötü bir oyundur." diyerek son nokta konur :)
Mesajı düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı