Obeziteden kurtulmak için diyet tavsiyesi

NightGhost

Hectopat
Daha fazla  
1.75 boyunda 108 kiloyum, spora gidecek zamanım olmadığı için diyet yapmak istiyorum, planım ise sadece kahvaltı (sadece süt ürünleri) ve arada sırada sebze ve meyve yemeği planlıyorum. Bunun bana zarar vereceğini biliyorum ama 2 ay içerisinde 85-90 kiloya inmek istiyorum. Sizlerin de önerisine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir günün nasıl geçiyorsa yediklerinin kalorilerini topla. Atıyorum 3000 kalori mi çıktı, sen bunu 2000'e indir 1 haftada 1 kilo verirsin. Unutma her 7000 kalori 1 kilodur.:)

Dostum yemeni normale indir ek olarak Okula vs. yürüyerek git. Asansör kullanmak yerine merdivenleri tercih et. Pizza vs.den uzak dur verirsin zaten.

Hızlı bir şekilde kilo veremezsin.
Diyetisyene gidip vücut endeksini ölçtürüp ona uygun bir beslenme şekli seçebilirsin.
Sonrasında onu düzenle uygulayarak bir Ayda tahminen 5-10 kilo civarı verebilirsin.
İstediğin kiloya diyetisyenin önerdiği sistemi uygulayarak 3-4 ay civarında gelebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı