Obeziteden nasıl kurtulunur?

Satranç 2

Yoctopat
Arkadaşlar 1 haftadır hiç yememeye çalışıyorum. Sadece kahvaltıda yumurta yiyorum. Bir de akşam yemeğinde çok az çorba. Onun dışında hep aç kalıyorum. Ama bir türlü kilo veremiyorum. Obezim şu an. 1.75 boy, 87 kilo. Nasıl obeziteden kurtulabilirim? Yaş 18.

Son düzenleme:
Yaşına göre ve boyuna göre pek obez sayılmazsın. Spor yaparak veya 1-2 ay diyetisyene gidip programına uyarsan verebilirsin.

1.75 diyor vücut kitle indeksi diye bir şey var farkında mısın? Neye göre obez sayılmaz tam olarak?

Arkadaşlar 1 haftadır hiç yememeye çalışıyorum. Sadece kahvaltıda yumurta yiyorum. Bir de akşam yemeğinde çok az çorba. Onun dışında hep aç kalıyorum. Ama bir türlü kilo veremiyorum. Obezim şu an. 1.75 boy, 87 kilo. Nasıl obeziteden kurtulabilirim? Yaş 18.

Dostum aç kal ama abartma yoksa en ufak bir cheat yaptığında o verdiğin kiloyu geri alabilirsin. Yediğin yemeklerde yeşillik bulunsun. Sabah mümkünse en az 30dk aç karna yürü ya da bisiklet yap olmaz diyorsan günün herhangi bir saati yap ama sabah aç karna daha iyi hareketsiz çok yavaş ilerlersin. Günlük alman gereken Kalori'den 500 kısarak protein odaklı beslenip karbonhidrattan kısıp bol su ile kilo vermeme imkanın yok.

Kanka bende aynıyım yavaş yavaş kilo vermeye başladım hareket etmeden istersen tüm gün bir şey yeme kilo verilmiyor (biraz abartı olduda yani verilmiyor hareket şart)

Yeni konular

Geri
Yukarı