Odama nasıl kablolu bağlantı getiririm?

İbrain

Decapat
Yer
Ankara/Gölbaşı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming Nvidia GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Stok Soğutucu
Anakart: MSI A320M PRO-VH
RAM: Kingston Fury Beast 16 GB DDR4 2666 MHz
SSD: SAMSUNG 970 EVO Plus 1TB NVMe M.2
Kasa: GameBooster GB-M201B ARGB
PSU: NZXT C750 750W 80+ Bronze Yarı Modüler
Monitör: Samsung Odyseey G3 27'' 165 Hz FHD
Klavye: MSI Vigor GK 30
Mouse: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed
Kulaklık: JBL Tune 500BT
Webcam: Logitech C310 HD
Meslek
Öğrenci
Merhaba taşındığımız yeni evde sadece bir tane Ethernet girişi var ve bu da salonda. E tabii ona da modem bağlı. Modem de benim odama çok uzak ve ben de masaüstü PC'de USB Wi-Fi adaptörüyle çok kalitesiz bir kablosuz internet kullanıyorum. Duvarı delmeden odama kablolu internet getirmenin yolu var mıdır?

Merhaba taşındığımız yeni evde sadece bir tane Ethernet girişi var ve bu da salonda. E tabii ona da modem bağlı. Modem de benim odama çok uzak ve ben de masaüstü PC'de USB Wi-Fi adaptörüyle çok kalitesiz bir kablosuz internet kullanıyorum. Duvarı delmeden odama kablolu internet getirmenin yolu var mıdır?
Modemden kablo çekebilirsiniz. Duvar kenarlarını kullanın, halı ile kamufle edin; çok göze batmayacaktır.

Süpürgeliklerin içinden geçirerek odana getirebilirsin ama o da uğraş ister.

Tavandan kablo çekebilirsin Eniştem ps3 için öyle yapmıştı ama göz zevkim bozulur diyorsan başka yöntem bilmiyorum

Hocam en iyisi ya tavanın kenarından ya da süpürgeliklerin üstünden kabloyu geçirin. Kablo gizleyici ile de kapatın.

O modemin takılı olduğu giriş ethernet girişi değil. Telefon girişi.

Modemden kablo çekeceksiniz veya powerline adaptör alacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı