Öfkemi Nasıl Kontrol Edebilirim?

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar benim öfke sorunum var ve kontrol edemiyorum. Öfkelendiğimde ya deli gibi ağlıyorum ya da elimdeki önümdeki eşyayı kırana kadar dövüyorum. Mesela ben bu öfkem yüzünden 6 tablet, 1 Plazma TV, 2 tane de telefon kırdım. Arkadaşlar ben öfkemi nasıl kontrol edebilirim?

Arkadaşlar benim öfke sorunum var ve kontrol edemiyorum. Öfkelendiğimde ya deli gibi ağlıyorum ya da elimdeki önümdeki eşyayı kırana kadar dövüyorum. Mesela ben bu öfkem yüzünden 6 tablet, 1 plazma TV, 2 tane de telefon kırdım. Arkadaşlar ben öfkemi nasıl kontrol edebilirim?

Öncelikle öfkelendiğinde eline hiçbir şey geçmeyeceğini düşün ve iyi şeyler düşün eğer baktın olmuyor tutamıyorsun kendini psikolojik destek almaktan kaçınma bende okb tedavisi alıyorum bayağı işe yarıyor.

Arkadaşlar benim öfke sorunum var ve kontrol edemiyorum. Öfkelendiğimde ya deli gibi ağlıyorum ya da elimdeki önümdeki eşyayı kırana kadar dövüyorum. Mesela ben bu öfkem yüzünden 6 tablet, 1 Plazma TV, 2 tane de telefon kırdım. Arkadaşlar ben öfkemi nasıl kontrol edebilirim?
En mantıklı şey psikoloğa gitmek. Ne yazık ki bu sorunlara forum sitelerinde vs. çözüm bulamazsınız :(.

Arkadaşlar benim öfke sorunum var ve kontrol edemiyorum. Öfkelendiğimde ya deli gibi ağlıyorum ya da elimdeki önümdeki eşyayı kırana kadar dövüyorum. Mesela ben bu öfkem yüzünden 6 tablet, 1 plazma TV, 2 tane de telefon kırdım. Arkadaşlar ben öfkemi nasıl kontrol edebilirim?

Hocam aynı soruna bende sahiptim evin 3 kapı camını yumruklayarak kırdım elim şu an yarık izleriyle dolu ben psikoloğa gitmedim kendi kendime nefes alma tekniğini kullandım şu an 2 aydır normal gidiyorum ama bunun herkes için aynı olacağınıı sanmıyorum.

Geri
Yukarı