Öğrenci için banka kartı önerisi

Emre Mercury

Centipat
Makaleler
1
Cashbacklerden yararlanmak istiyorum. Aklımda Tosla, Papara, Paycell var. Bunlardan hangisi daha avantajlıdır. Veyahut bunlar dışında banka kartı öneriniz var mı?

3.5 yıldır enpara.com kullanıyorum memnunum EFT havale ücreti yok. Çok fazla cashback yok ama olsun para transferi ücretsiz ve sorun olursa hemen yardım ediyorlar bir de bankada bekleme derdi yok.

3.5 yıldır enpara.com kullanıyorum memnunum EFT havale ücreti yok. Çok fazla cashback yok ama olsun para transferi ücretsiz ve sorun olursa hemen yardım ediyorlar bir de bankada bekleme derdi yok.

Katılıyorum Enpara bayağı iyi o tarz işlemlerde. Para aktarımda ücretin olmaması da büyük avantaj.

Genel olarak söylediğiniz tüm uygulamaları kullanabilirsiniz. Buna ek olarak ön ödemeli sistemlerden mutlaka Nays'ı öneririm. Ayrıyeten Pokus da güzel bir seçenek olur sizin için. Fiziksel kart zorunluluğu tutmayan sistemlerde özellikle önerim bu yönde olacaktır. Bahsettiğiniz kartlardan özellikle Paycell'in fiziksel kartını öneririm. Papara çok önerilse de ben artık kendilerinin Cashback sistemlerini pek yeterli bulmuyorum. Sanal kartını size daha çok tavsiye ederim.
Banka olarak İş Bankası Genç Bankamatik kartı, Enpara Encard ve Akbank Banka Kartı edinebilirsiniz. Akbank FAV sistemi gayet güzel bir sistem kanımca. İlk banka hesabınız olacaksa ben Enpara'yı bir adım daha önde görüyorum.

Geri
Yukarı