Öğrenci için banka kartı önerisi

Encard alabilirsin. Ne hiç bir kazancın oluyor ne de zararın. Masrafsız kart. Papara'ya güvenmediğim için kullanmıyorum. Hem banka değil hem de tüm illegal işlerde papara card ile ödeme yapıyorlar.

Encard alabilirsin. Ne hiçbir kazancın oluyor ne de zararın. Masrafsız kart. Papara'ya güvenmediğim için kullanmıyorum. Hem banka değil hem de tüm illegal işlerde Papara Card ile ödeme yapıyorlar.

Katılıyorum ve Enpara sonuçta QNB finansbanka bağlı Papara ise bir bankaya bağlı değil.
Sırf cashback için Papara'ya abonelik ücretleri (Spotify YouTube falan) kadar para atıp kalan parayı Enpara'da güvende tutmak daha mantıklı.

Hem Enpara geldikten sonra Papara'ya üye olması da kolay olur.

Papara cashback sebebiyle iyidir. Enpara da iyi hemen hemen tüm işlemler ücretsiz ama aşırı güvenli değil açıkçası. Para tutacaksanız birikim hesabında tutun kullanmanız gerektiği kadarını normal vadesiz hesabınıza transfer edersiniz.

Her şeye kesinti yapıyor. Enpara tamamen ücretsiz. Papara da alabilirsin fakat onada sadece akbank atmlerinden ücretsiz para yatırıp çekebiliyorsun.
Bugüne kadar sadece hazır limit ile para yüklemesi durumunda yüklenmenin gerçekleştiği günden itibaren 1 ay boyunca bankaya para gönderiminde komisyon ve kullanmadığınız ay için 1 tl ücret kesintisi ile karşılaştım. Bunun dışında para kesintisi yaşadıysanız bende öğrenmek isterim. Kampanya özelinde kullanırken Paycell çok avantajlı. Turkcell müşterisi iken çok avantajını görmüştüm.. Operatörüm değişmesine rağmen hala eskisi kadar olmasa da gayet avantajlı. Daha geçen gün kampanyaları sayesinde 500 TL Epic Games Store harcamama 194 TL iade aldım örneğin. Banka hesabım olduğu için fiziksel kart ile para çekme işlemine hiç ihtiyaç duymadım.
Ekstra olarak şunu söyleyebilirim: Kampanya tutarının yatmadığı zamanlar oldu. Kendilerine mail attıktan genelde 1 gün sonra hakettiğim tutarı yatırdılar. O konuda bir problem yaşamadım.

Geri
Yukarı