Öğrenci için banka kartı önerisi

Kesinlikle Papara hem para gönderirken hem de sana para atılırken herhangi bir sorun olmuyor farklı bankalardan farklı kişilere transfer yapabiliyorsun kısaca daha özgürsün kısıtlaman yok.

Bugüne kadar sadece hazır limit ile para yüklemesi durumunda yüklenmenin gerçekleştiği günden itibaren 1 ay boyunca bankaya para gönderiminde komisyon ve kullanmadığınız ay için 1 TL ücret kesintisi ile karşılaştım. Bunun dışında para kesintisi yaşadıysanız bende öğrenmek isterim. Kampanya özelinde kullanırken Paycell çok avantajlı. Turkcell müşterisi iken çok avantajını görmüştüm. Operatörüm değişmesine rağmen hala eskisi kadar olmasa da gayet avantajlı. Daha geçen gün kampanyaları sayesinde 500 TL Epic Games Store harcamama 194 TL iade aldım örneğin. Banka hesabım olduğu için fiziksel kart ile para çekme işlemine hiç ihtiyaç duymadım.
Ekstra olarak şunu söyleyebilirim: Kampanya tutarının yatmadığı zamanlar oldu. Kendilerine mail attıktan genelde 1 gün sonra hakettiğim tutarı yatırdılar. O konuda bir problem yaşamadım.

Paycell'e parayı Turkcell bayilerinden yüklersek işlem ücreti uygulanır mı?

Geri
Yukarı