Öğretmen için 10000-12000 TL notebook önerisi

Bütçe
12000

semihkaba07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben öğretmenim ve haftada 16 saat okulda, 15 saat ise Zoom üzerinden canlı ders yapmaktayım. Okullar kapanınca yaklasık 26 saat Zoom üzerinden derse gireceğim. Eski notebookum 2012'den kalma ASUS K55vm modeline SSD tak, ekran kartı çipi yanmış derken derslerde de ısınıp kapanınca artık beni 7-8 yıl idare edecek yeni notebooka ihtiyacım oluştu.

Benim aklımdaki notebook: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-home-15-6-fhd-20ve0072txb22-p-HBCV000002PSGT modeli ve bu modeli seçmemdeki amacım ince hafif olması, 11.nesil olması, kesinlikle IPS ekran olması, uzun ömürlü idare ettirmesi ve SSD olmasıdır. Gerektiğinde okulda kalıp canlı ders verdiğimizden yanımda hafif bir 15,6 ekranlı notebooka bu dönemde çok ihtiyacım var.

Oyun oynayan birisi değilim fakat arada CS oynuyorum. Notebookum benim her şeyim. Sizin önerileriniz varsa mutlaka tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu laptop'u fazlasıyla öneririm. Daha üst modellerine bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu Laptop'u fazlasıyla öneririm. Daha üst modellerine bakabilirsiniz.

CS oynunu kasarak oynatıyor tavsiye etmem. Onun dışında on numara laptop gündelik kullanım için.

Merhaba. Ben öğretmenim ve haftada 16 saat okulda, 15 saat ise Zoom üzerinden canlı ders yapmaktayım. Okullar kapanınca yaklaşık 26 saat Zoom üzerinden derse gireceğim. Eski notebookum 2012'den kalma ASUS K55vm modeline SSD tak, ekran kartı çipi yanmış derken derslerde de ısınıp kapanınca artık beni 7-8 yıl idare edecek yeni notebooka ihtiyacım oluştu.

Benim aklımdaki notebook: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-home-15-6-fhd-20ve0072txb22-p-HBCV000002PSGT modeli ve bu modeli seçmemdeki amacım ince hafif olması, 11.nesil olması, kesinlikle IPS ekran olması, uzun ömürlü idare ettirmesi ve SSD olmasıdır. Gerektiğinde okulda kalıp canlı ders verdiğimizden yanımda hafif bir 15,6 ekranlı notebooka bu dönemde çok ihtiyacım var.

Oyun oynayan birisi değilim fakat arada CS oynuyorum. Notebookum benim her şeyim. Sizin önerileriniz varsa mutlaka tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam almışken iyisi olsun. İş için olanlar hiç bir özelliği olmamasına rağmen çok yüksek fiyatlardan satılıyor. Sadece CS oynayan birine bu laptop fazlasıyla yeter. GTA 5 ve R6 gibi oyunları da oynatır.

Merhaba. Ben öğretmenim ve haftada 16 saat okulda, 15 saat ise Zoom üzerinden canlı ders yapmaktayım. Okullar kapanınca yaklasık 26 saat Zoom üzerinden derse gireceğim. Eski notebookum 2012'den kalma ASUS K55vm modeline SSD tak, ekran kartı çipi yanmış derken derslerde de ısınıp kapanınca artık beni 7-8 yıl idare edecek yeni notebooka ihtiyacım oluştu.

ASUS'un bahsettiğiniz fiyat bandında çok güzel laptopları var. Mesela bu laptop şık ve zarif bir tasarıma sahip: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6xSyQ-we9mLVsyi3R68OOlpRoCJS8QAvD_BwEYho2JnQM

yanımda hafif bir 15,6 ekranlı notebooka bu dönemde çok ihtiyacım var.
Hafif bir notebook önerisi isteniyor ve gerçekten oyuncu laptopumu öneriyorsunuz?
Önerdiğiniz cihaz gayet güzel. CS:GO konusunda da MX450 sizi üzmeyecektir. Alternatif olarak Huawei Matebook serisine göz atabilirsiniz.

Bu laptop'u fazlasıyla öneririm. Daha üst modellerine bakabilirsiniz.
Bunun kamerasıyla canlı dersler çok zor olmakta bir arkadaşım çok zorlandığını ifade etmişti.
Bu da olabilir. Attığım laptoplar IPS panel mi bilmiyorum ama renk doygunlukları gayet iyi görünüyor. Yine de bir kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Evet en makulu gibi dursa da malesef ağırlığı konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorum.
Hafif bir notebook önerisi isteniyor ve gerçekten oyuncu laptopumu öneriyorsunuz?
Önerdiğiniz cihaz gayet güzel. CS:GO konusunda da MX450 sizi üzmeyecektir. Alternatif olarak Huawei Matebook serisine göz atabilirsiniz.
Kamerası gömülü olmasa gerçekten Matebook D16 çok düşündüm. Göz problemimden olayı ekrana yaklaştığımdan pek hoş görüntü olmuyor derslerde :)
Güzel notebook fakat taşıması inanılmaz zor olacak. Daha kompakt ve hafif olması tercihim. Öğretmenler odasındaki bilgisayarlar çok eski ve monitörü tüplü. Kaldı ki 45 öğretmen var sıra gelmiyor. Çantamda daha hafif ve 15:6 ya da 16 ekranlı hafif makul notebook taşımam taşıma anlamında beni rahatlatacaktır.
ASUS'un bahsettiğiniz fiyat bandında çok güzel laptopları var. Mesela bu laptop şık ve zarif bir tasarıma sahip: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6xSyQ-we9mLVsyi3R68OOlpRoCJS8QAvD_BwEYho2JnQM
Kullandığım çanta Targus'un notebook çantası içine 2 ders notu koysam zaten şu anki notebookum 2.25 kg taşıması eziyet oluyor. Hafif olsa daha iyi olacak. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı