Öldükten sonra ne olacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

"Sonra beyaz bir ışık gördüm..."
"Işığın sonunda biri bana 'gel gel' diyordu." :D

Bunu ara sıra çok merak ediyorum. Dediğiniz gibi öldükten sonrasını uzun uzun düşünüp heyecanlandığım çok oldu. Eninde sonunda göreceğiz, boş ver.
Düşünsene, göremiyorsun.
"Işığın sonunda biri bana 'gel gel' diyordu." :D
"Ölümden dönen herkes aynı şeyi anlatıyor!"

Hikayenin sonunu öğreneceğiz. Çok ilginç olacağı kesin. Dünyada binlerce yıldır dolaşan söylentilerden hangisi doğruymuş ona vakıf olacağız. Düşüncesi bile beni heyecanlandırmaya yetiyor. Sonsuz ve kapkaranlık bir hiçlik mi? Yemyeşil bir bahçe mi? Ateşten bir çukur mu? Ya da başka bir boyutta yeniden uyanış mı? Şimdiye kadar milyarlarca insan neler döndüğünü öğrendi. Sırada milyarlarcası daha var. Bizde onlardan biriyiz ve kim ne derse desin, ben sabırsızlanıyorum.

Allah bilir kanka ama cehenneme selam çatışmaya devam diyecemde zebaniler selamlıcak zaten beni.

Hikayenin sonunu öğreneceğiz. Çok ilginç olacağı kesin. Dünyada binlerce yıldır dolaşan söylentilerden hangisi doğruymuş ona vakıf olacağız. Düşüncesi bile beni heyecanlandırmaya yetiyor. Sonsuz ve kapkaranlık bir hiçlik mi? Yemyeşil bir bahçe mi? Ateşten bir çukur mu? Ya da başka bir boyutta yeniden uyanış mı? Şimdiye kadar milyarlarca insan neler döndüğünü öğrendi. Sırada milyarlarcası daha var. Bizde onlardan biriyiz ve kim ne derse desin, ben sabırsızlanıyorum.
Anlamanın yolu basit şimdi ben sizi öldüreceğim 15 dakika sonra kalp masajıyla sizi geri dirilteceğim sizde ne gördüğünüzü anlatacaksınız.

Geri
Yukarı