Ölmekten korkuyor musunuz?

Ölmekten korkuyor musunuz?

• Korkuyorum.

• Korkmuyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Tam tersi olmali ben yok olup hiclige kariscaksam gayet iyi korkarim dusunsene artik yasamicaksin hayatin olmayacak sadece bir hiclik olacaksin artik sen olmayacaksin dehset korkunc bence.

Ahiret inancım olduğundan korkuyorum. Yok olup gideceğimi düşünsem korkmazdım.

Tam tersi olmali ben yok olup hiclige kariscaksam gayet iyi korkarim dusunsene artik yasamicaksin hayatin olmayacak sadece bir hiclik olacaksin artik sen olmayacaksin dehset korkunc bence.
Hiçbir şeyin farkında olmayacakken neden korkayım ki? Kalanın sorunu olur bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun zaman olmuştu dinlemeyeli, tekrardan hatırlattığınız için teşekkürler.

Her neyse ölmekten korkup korkmadığımı bilmiyorum, aslında hep düşünüp korktuğum şey bir gün yanımızda olan birinin öldükten sonra bizi nasıl gördüğü ve onun öldükten sonra göreceği yaşayacağı şeyleri düşünerek yaşamak oluyor. Yakın zamanda teyzemi kanserden kaybettim. Çok severdim kendisini, defnederken mezarda taktığı yazmayı benim boynuma takmışlardı. Teyzemin çocuklarından daha çok ağlamışımdır o gün. Teyzemin nasıl bir şey ile karşılaştığını çok merak ediyorum acılar içerisinde gitti. Orada ne gördün bilmiyorum ama çok iyi bir kadındın teyzem.

Geri
Yukarı