Ölü piksel ne kadar önemli?

Şunu da ekleyeyim. 1 yıl içinde zaten 144Hz ya da 240 hz yeni bir monitör alacağım. Bu yıl içinde idare eder diye tahmin ediyorsanız hiç uğraşmak istemiyorum Teknosayla, garantisiyle filan.

Şunu da ekleyeyim. 1 yıl içinde zaten 144Hz ya da 240 hz yeni bir monitör alacağım. Bu yıl içinde idare eder diye tahmin ediyorsanız hiç uğraşmak istemiyorum Teknosayla, garantisiyle filan.
Zaten eğer serviste 20 iş gününden fazla durursa direk size ya para iadesi ya da yeni ürün göndermek zorundalar. Bence hakkınızı arayın ve gönderin. Ha bilgisayarda çok önemli işiniz varsa ve elinizde monitör yoksa aynı zamanda o ölü pikseli dert etmiyorsanız yeni monitör alınca gönderirsiniz. Sonuçta bu ürünlerin en az 2 yıl garantisi oluyor.

Teknosa veya nereden alırsanız alın hakkınızı sonuna kadar çatır çatır alın beni idare eder demeyin.
Garantinin son 1 günüde kalsa verin ve onlarda ilgilenmek garantiye vermek zorundalar çakallık yapacak şirketin veya git sen ver dicek şirketi öperler, geri adım atmayın.
Birçok arkadaşımız gereken diğer bilgileride vermiş kesinlikle tabiri caizse yarım pikselde olsa idare etmeyin.
Son olarak ortalama 20 gün süreceginden kendinize idareten monitör ayarlayın derim eğer geregi yapılmazsa çok çok 2. veya 3. gönderimde kesin değişim isteyip yenisini alır sonrada satarsınız..

3 Sene olmuş hocam ama siz bilirsiniz. :D.

Hocam bilginiz var mı?
Monitörlerde sallanma ölü piksel oluşturur mu veya monitöre zarar verir mi?
Aynı şekilde kasamdan dolayı tam sabitleyemedim. ARGB fanım var. Onlar da masaüstünde masa oynadığında arkada egzoz fanım sallanıyor. Sallanması fana zarar verir mi?
HDD gibi hassas mıdır sallanmaya fanlar?

Hocam bilginiz var mı?
Monitörlerde sallanma ölü piksel oluşturur mu veya monitöre zarar verir mi?
Aynı şekilde kasamdan dolayı tam sabitleyemedim. ARGB fanım var. Onlar da masaüstünde masa oynadığında arkada egzoz fanım sallanıyor. Sallanması fana zarar verir mi?
HDD gibi hassas mıdır sallanmaya fanlar?

Hocam bir bilgim yok fakat konu açarsanız çoğu bilgili arkadaşımız yardımcı olur.

Geri
Yukarı