Ölü pikselin çözümü var mı?

Canklct

Decapat
Daha fazla  
Merhaba video izlerken 1 adet ölü piksel olduğunu fark ettim hemen ölü piksel testine gittim fakat bazı renklerde gözüküyor bazılarında gözükmüyor özellikle siyahta gözükmüyor beyazda gözüküyordu. Çözüm için forumlara baktım nemli bir bezle bastırın diyordu kapatıp bastırdım ve monitörü yeniden açtığımda o pikselin morumsu ekteki görselde gözüken bir noktaya dönüştüğünü gördüm ne yapmalıyım? Jscreen fix denedim ama herhangi bir sonuç vermedi.

Dosya Ekleri

• InkedWhatsApp Image 2022-08-20 at 12.08.29.jpg
    InkedWhatsApp Image 2022-08-20 at 12.08.29.jpg
    144,8 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba video izlerken 1 adet ölü piksel olduğunu fark ettim hemen ölü piksel testine gittim fakat bazı renklerde gözüküyor bazılarında gözükmüyor özellikle siyahta gözükmüyor beyazda gözüküyordu. Çözüm için forumlara baktım nemli bir bezle bastırın diyordu kapatıp bastırdım ve monitörü yeniden açtığımda o pikselin morumsu ekteki görselde gözüken bir noktaya dönüştüğünü gördüm ne yapmalıyım? Jscreen fix denedim ama herhangi bir sonuç vermedi.
Bi tane bezi ıslat sonra kapat bilgisayarı sonrada oralara bastır yuvarlayarak bezi.

Arkadaşın dediği baskı uygulama işlemi ile kendine getirme ya da bozma ihtimalin var. Sürekli elektrik verme yöntemi yani jscreen var. Sivri cisimler ile kenarlardan bastırarak düzelten var vs.

Yaklaşık 30 dakika bıraktım fakat bir çözüm alamadım.

Garantisi varsa garantiye yollayın.
Var fakat en az 3 ölü piksel istiyorlar fakat 1 tane mevcut şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı