Ölücüler ve her işe din alet etmeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gayet anlatılan şeyler, okuduğunu az biraz anlayacak kapasitede olan bir insanın İslam'ın kadınlara adam akıllı hak tanımadığını bilir, karışık falan da değil.

Gayet anlatılan şeyler, okuduğunu az biraz anlayacak kapasitede olan bir insanın İslam'ın kadınlara adam akıllı hak tanımadığını bilir, karışık falan da değil.
Mesela nerede böyle bir şey düşündünüz ? İsterseniz Discord gibi bir platforma geçerek forumu kirletmeyebiliriz.

Mesela nerede böyle bir şey düşündünüz ? İsterseniz Discord gibi bir platforma geçerek forumu kirletmeyebiliriz.
Nisa(3/34/11), bakara(228/282), el-imran(14), kadın tarlanızdır istediğiniz gibi sürün, karınızı hafifçe dövebilirsiniz, kadınlara cuma farz değildir zira erkeklere aynı yere giremez, her yerini kapatmak zorundadır, erkek 4 cariye alabilirken kadın itaat etmek zorundadır, kadının şahitliğinin yarım sayılması, erkeğin boşanınca bekleme süresinin olmaması ama kadının olması, daha sayayım mı?

Nisa(3/34/11), bakara(228/282), el-imran(14), kadın tarlanızdır istediğiniz gibi sürün, karınızı hafifçe dövebilirsiniz, kadınlara cuma farz değildir zira erkeklere aynı yere giremez, her yerini kapatmak zorundadır, erkek 4 cariye alabilirken kadın itaat etmek zorundadır, kadının şahitliğinin yarım sayılması, erkeğin boşanınca bekleme süresinin olmaması ama kadının olması, daha sayayım mı?
Bu ayetlerin varlığı bile yeter bir insanın islamı sevmemesi için. Bu benim şahsi özgür fikrimdir. Kadınları dövebilirsiniz gibi bir şey kabul edilemez ve birisi beni bu dine inandıramaz. Gerçek din bu ise ve ben inanmadığım için yargılanacaksam ahirette, asla pişman olmam. Bilmem anlatabildim mi @Blodiy @Silinen üye

Arkadaşlar konudan çok sapmazsak sevinirim. Kimin neye inandığının veya inanmadığının bir önemi yok. Sizin için doğru neyse ona inanın. Konu amacından sapmaya doğru yol aldığı için uyarı yapmak istedim.

Bugün duyduğum en komik şey, kadın ile erkek arasında bile eşitliği olmayan, kadınlara eşyadan farksız davranan İslam dinin bayağı kusursuz, her neyse çok güldüm bugün sağ ol.
Sen de beni güldürdün, sağol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı