ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı

Hani güvenli bir şekilde gerçekleştirilmişti, iddialar neticesiz ve asılsızdı?
ZORT!
Madem bir sorun yok neden görevden alındı, madem bir sorun var neden yok açıklaması yapıldı?

Bir de şu peri gibi düşünen insanları görünce sinir oldum...
Vay efendim soru kitapçığı sonradan basılabilirmiş de vay efendim bir iki yer aynı olabilirmiş de kardeşim siz kafayı mı yediniz?

Sanki ilk kez oluyor...
Önceden böyle şeyler olmadı, malum iktidarın hiçbir hatası da yok o yüzden tüm kurumlara güveniyoruz demi?

Çöplüğün içinde olsanız aaa şurada temiz bir yer varmış mı dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@ÖzkanK şifreli YGS skandalıydı yanlış hatırlamıyorsam, dediğin gibi sene 2011 ve o zamanın ÖSYM başkanı da Ali Demirdi. Kendisine de FETÖ üyeliği ve görevi kötüye kullanma suçundan 18 yıl 6 ay hapis istemiyle dava açılmıştı 2-3 sene önce. Böyle bir adam zamanında ÖSYM başkanıydı. Siz düşünün, 2011 sınavı da iptal olmadı. Milyonların hakkını birilerini görevden alarak ödeyemezsiniz. Tek skandal bu da değildi, o zamanın iddialarına göre ÖSYM'nin puan hesaplama skandalı da vardı. Bunlar yeni bir şey değil kısacası, yıllardır olan durum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekşi Sözlüğün ilgili yazısına erişim yasağı geldi sanırım :D Araştırdım, bir türlü bulamadım.

Son düzenleme:
Dün ''çalınmadı'' diye sayfalarca savunma yapan troll arkadaş bugün 180 derece rota değiştirerek ''hükümet işi iyi tutuyor'' moduna geçmiş.

Bir yayınevinin 20 tane sorusunun tıpatıp aynı çıkmış olması bir ''iddia'' olarak kalmadı, iki kitapçıkta elinde olan kişiler durumu özetliyor.

Bakalım ne çıkacak bu işin içerisinden.

Dün ''çalınmadı'' diye sayfalarca savunma yapan troll arkadaş bugün 180 derece rota değiştirerek ''hükümet işi iyi tutuyor'' moduna geçmiş.

Bir yayınevinin 20 tane sorusunun tıpatıp aynı çıkmış olması bir ''iddia'' olarak kalmadı, iki kitapçıkta elinde olan kişiler durumu özetliyor.

Bakalım ne çıkacak bu işin içerisinden.
Hiç emin değilim ama oy kazanmak için olabilir. Eğer öyleyse iptal ederler zaten sınavı.

Geri
Yukarı