Özdağ: Yeni bir açılım başlatılacak!

Çaba var ama mecliste AKP ve MHP tarafından reddediliyor. Kafayı çuvala soktun galiba yaşananlardan haberin yok.
Radikal ergen solcu yorumlarınla hayatında başarılar diliyorum. Lise dönemini atlatınca yazdıklarından utanacaksın emin ol. Hala şu ücretsiz yemek olayından bahsediyorsan, CHP'nin lekeleme çabasından başka bir şey değildir, projeyi başlatmaya çalışanlar ise terörün siyasi kolu H*P'dir. Altında sadece yandaşları CHP'lilerin imzaları olduğu için CHP projesi gibi görüyorsun galiba. Halk zaten vergiden şikayetçiyken o kampanya daha çok vergiye sebep olacaktır. Üretim geliri olmadığı için. Üretim projelerine de radikal solcular engel olmaya çalışsa da TOGG gibi projeler devam edecek.

Radikal ergen solcu yorumlarınla hayatında başarılar diliyorum. Lise dönemini atlatınca yazdıklarından utanacaksın emin ol. Hala şu ücretsiz yemek olayından bahsediyorsan, CHP'nin lekeleme çabasından başka bir şey değildir, projeyi başlatmaya çalışanlar ise terörün siyasi kolu H*P'dir. Altında sadece yandaşları CHP'lilerin imzaları olduğu için CHP projesi gibi görüyorsun galiba. Halk zaten vergiden şikayetçiyken o kampanya daha çok vergiye sebep olacaktır. Üretim geliri olmadığı için. Üretim projelerine de radikal solcular engel olmaya çalışsa da TOGG gibi projeler devam edecek.
HDP önergeyi verdiyse ne olacak abi? Altüstü bedava yemek verilecek öğrencilere. Ne yani kağıdın köşesine küçük harflerle "güneydoğunun bir bölümü kürdistan olacak" diye ekleme mi yapmışlar? :D Saçmalıktan başka bir şey değil bu yazdıkların.
Bilgi Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim bi ara gel okulu gezdiriyim sana.

Halk zaten vergiden şikayetçiyken o kampanya daha çok vergiye sebep olacaktır. Üretim geliri olmadığı için. Üretim projelerine de radikal solcular engel olmaya çalışsa da TOGG gibi projeler devam edecek.
Ya kıyamam, diyanet gibi işe yaramaz bir kurumun bütçesini kısıp ücretsiz yemek verebilirlerdi. Bahane, sadece bahane. Konuştukça batıyorsun.
Önerge HDP tarafından verilse de CHP'de desteklemiş. Ne yani sırf HDP var diye kürtlere daha fazla mı yemek verilecekti?
Şu yandaş firmalara para yedirme projelerini destekliyorsanız kusura bakmayın ama 89IQ altısınızdır.

Üretim projelerine de radikal solcular engel olmaya çalışsa da TOGG gibi projeler devam edecek.
İyi kardeşim. Günde 10 saat çalışıp aldığın 5500 TL ile TOGG'a binersin sen. Fındığın en çok çıkarıldığı ülkede yaşıyorsun ama fındığın fiyatından haberin var mı?

Diyanet gibi bir kurumu işe yaramaz diyebilecek kadar cahil birisiyle de daha fazla tartışmayacağım. Siz laiklik ile dinsizliği karıştıran klasik CHP'lilersiniz.
Sakin ol küçük adam, sinirlenme. Söylediklerim canını çok mu yaktı?
Diyanet 16 milyar TL'lik iş mi yapıyor? Yapmıyor. Ne diye o kadar bütçesi var o zaman? O bütçeden kısılıp öğrencilere yemek verilebilirdi. Ne yani, çok mu zor?
Aynısını iktidar yapsa seçim projesi dersiniz, savunduklarınız yapınca dünyanın en iyi siyasi partisi goat oluyor.
AKP genellikle seçim yaklaştığında bir şeyler yaptığı için seçim projesi dememiz normal değil mi?

Diyanetin bütçesi 35 milyar TL'ymiş. Yanlış bilgi yaydığım için özür diliyorum. 🙂

Diyanet gibi bir kurumu işe yaramaz diyebilecek kadar cahil birisiyle de daha fazla tartışmayacağım. Siz laiklik ile dinsizliği karıştıran klasik CHP'lilersiniz.
Aynısını iktidar yapsa seçim projesi dersiniz, savunduklarınız yapınca DÜNYANIN EN İYİ SİYASİ PARTİSİ GOAT oluyor.
Milletin IQ'sunu da paşam hesaplıyormuş, vay bak sen şu işe. Gitsene Guinness Rekorlar Kitabı'na başvur onla el ele dünyanın en IQ'su yüksek insanını falan arayın belki Kemal Kılınçdaroğlu'nu keşfedersiniz.
Diyanet tabii ki işe yaramaz kurumun teki. 35 milyar bütçe ile ne yapıyorlar? Vahiy mi indiriyorlar gözünüzü seveyim yapmayın ya. Din adı altında yapılan israfın haddi hesabı yok. Bi' de dinde israf haram o da işin komik kısmı.

Diyanet dediğin kurumun her dine karşı aynı mesafede olması gerekir. Ama bizim diyanet nedense sadece İslam için var gibi. Bu ülkede yahudi, hristiyan yaşamıyor mu?

Diyanet dediğin kurum her dine karşı aynı mesafede olması gerekir. Ama bizim diyanet nedense sadece İslam için var gibi. Bu ülkede yahudi, hristiyan yaşamıyor mu?
Cahilliğin daniskası bu işte. Ülkenin %70'inden fazlası müslüman. Doğal olarak da İslam'a ağırlık vermesi gayet normal. Ülkemizdeki önemli kiliselere yurtdışından bile gelenler var. Bunu anlamamak için diretenlere ne ad veriyoruz?
AKP genellikle seçim yaklaştığında bir şeyler yaptığı için seçim projesi dememiz normal değil mi?
CHP bu projeyi sunduğunda seçime 5 yıl vardı değil mi? :D
Sakin ol küçük adam,
Böyle dediğinizde küçük düşürdüğünüzü mü zannediyorsunuz... Daha çok küçülüyorsunuz gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı