Özel Masada Uzay Montajı Yapmak İçin Antistatik Boya Gerekli mi?

Keyfekeder yapılacak bir iş ise acele etmeyin belki daha düzgün fikirler çıkar. Bu benim aklıma gelen ilk ve en kolay şey. Mesela once yapilabilirliginden emin olmak için tarif ettiğim şekilde vida ve somun bulabilecek misiniz ona bakın. Bu yönde ilerleyip hazırlığı ona göre yapıp vida bulamazsanız iş çığırından çıkar. Ayrıca altı boş olacağı için anakart üzerindeki her vida deliğine göre vida somun yapmak mukavemeti artıracaktır, özellikle orta kısımlari boş geçmeyin. Ahşap tarafı için pulda almayı unutmayın.

@Silinen üye ekran kartını 20 gündür aldım rtx2060 super ama şu an çinden aldığım riser kablosunu bekliyorum. Ana kartın solundaki boşluğa fanlar yukarı bakacak şekilde konumlandıracağım. @oguzhanT5 aşağıda vereceğim resimdeki vidalardan şaşma. illaki havalı olsun altı dersen uzun boyutlularıda var. Tahta malzemede kesinlikle kullanma sıcaklık açısından.
Adsız.jpg

Son düzenleme:
@Silinen üye ekran kartını 20 gündür aldım rtx2060 super ama şu an çinden aldığım riser kablosunu bekliyorum. Ana kartın solundaki boşluğa fanlar yukarı bakacak şekilde konumlandıracağım. @oguzhanT5 aşağıda vereceğim resimdeki vidalardan şaşma. illaki havalı olsun altı dersen uzun boyutlularıda var. Tahta malzemede kesinlikle kullanma sıcaklık açısından.Eki Görüntüle 443263
Tebrik ederim gerçekten güzel sistem olmuş. Gözüm kaldı.

Beyler konu ile alakalı değil ama meg x570 ace var ve anakart ta 4a yazıyor oc yapmadıgım halde bile güç girişi 8+4 pinli 4 pin boşda sıkıntı çeker miyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı