Özel sıvı soğutma yapmak

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim şu:

R5 2600X(R9 5900X ile değişecek)
RX 5500 XT(RTX 3080 ile değişecek)
ASUS TUF GT501 white.
Corsair dominator Platinum RGB 4x8 3600 MHz white
MSI X570 MEG ace
1100W PSU.

Arkadaşlar ben bu Custom sıvı soğutma hakkında çok bir bilgim yok. Sizin değerli zamanınızdan biraz çalacak ama lütfen bana uyumlu sıvı soğutma parçalarının bir listesini çıkarabilir misiniz? Ekran kartıma sıvı soğutma istemiyorum.

@BerkayZ87@MisakiTaro
@RevDeisDou
@RPM.

Arkadaşlar sistemim şu:

ASUS TUF GT501 white.
Corsair dominator Platinum RGB 4x8 3600 MHz white.
MSI X570 MEG ace.
1100W PSU.

Arkadaşlar ben bu Custom sıvı soğutma hakkında çok bir bilgim yok. Sizin değerli zamanınızdan biraz çalacak ama lütfen bana uyumlu sıvı soğutma parçakarının bir listesini çıkarabilir misiniz? Ekran kartıma sıvı soğutma istemiyorum.

@BerkayZ87@MisakiTaro
@RevDeisDou
@RPM.

Hocam özel sıvı soğutma deneyim ve tecrübe isteyen bir iş boruları tam oturtmazsanız tüm sistem su olabilir.

Hocam özel sıvı soğutmaya ilgi duyarım ancak neler lazım hiçbir fikrim yok. Şu videoda kullanılan parçalara bakabilirsin. Kendi sistemine uyumlu versiyonları satın alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sistemim şu:

ASUS TUF GT501 white.
Corsair dominator Platinum RGB 4x8 3600 MHz white
MSI X570 MEG ace
1100W PSU.

Arkadaşlar ben bu Custom sıvı soğutma hakkında çok bir bilgim yok. Sizin değerli zamanınızdan biraz çalacak ama lütfen bana uyumlu sıvı soğutma parçalarının bir listesini çıkarabilir misiniz? Ekran kartıma sıvı soğutma istemiyorum.

@BerkayZ87@MisakiTaro
@RevDeisDou
@RPM.
Corsair veya Ek'nin hazır kitlerini öneririm yeni başlayacaksanız.

Geri
Yukarı