Özürsüz 27, özürlü 11 gün devamsızlık sınıftan geçilir mi?

Silmiyor gittim velimle ben yaparım ama milli eğitimden fark ederlerse işim biter diyor.
Lise hayatım boyunca her dönem devamsızlıklarımı sildirdim ve kimse fark etmedi, bence hoca üşenmiş.

Silinmiyor dostum devamsızlık silmek suç senin silmek dediğin özürsüz devamsızlığını özürlüye geçirmek anlamındaysa o silmek olmuyor.
Direk sildirdim, yasak olduğunu bende biliyorum ama bir kılıf uydurmak çok basit zaten özürlüye geçirse bile sınırı var, toplam 30 gün üstü olursa her şekilde kalıyorsun.

Neredeyse 40 gün devamsızlık. Bu saatten sonra zor. Okul'lar 1-2 ay içinde kapanacak keşke önce'den hesap kitap yapıp kılıfını ona göre ayarlasaydın. Bende bir defa sınıfta kaldım başta pek sorun değilmiş gibi geliyor ama seneye arkadaşlarının son sınıf olduğunu hatırladıkça ufak ufak insanın içi sızlıyor...

Selam dostlar, 11. sınıfım özürsüz 27, özürlü 11 gün devamsızlığım var sınıfı nasıl geçerim galiba açık lise süreside doldu 12'den devam etmem lazım.

Tek şansınız raporunuzu 60 güne çıkartan hastalık raporu onu da almak için sürekli devam eden hastalığa ihtiyacınız var ama.

Bahane yapmış benimkini silmişlerdi en son çare özel okula geçtiğinde siliyor ollabilirker ya da müdüre para teklif edip bir daha dene.

Neredeyse 40 gün devamsızlık. Bu saatten sonra zor. Okul'lar 1-2 ay içinde kapanacak keşke önce'den hesap kitap yapıp kılıfını ona göre ayarlasaydın. Bende bir defa sınıfta kaldım başta pek sorun değilmiş gibi geliyor ama seneye arkadaşlarının son sınıf olduğunu hatırladıkça ufak ufak insanın içi sızlıyor...

Açık süresi geçti galiba 3. dönem kayıtları var ama 11'den devam ediyorum açıkta olsa.

Geri
Yukarı