Office lisans önerisi

Hocam fikrim yok ancak 1 yıl garanti diyor ve 40 TL para değil sokağa çıksanız dürüm ayran parası. Patlama ihtimali varsa 1 yıl garanti veriyolarmış ve benim gibi patlamama ihtimalide var bence rahatlıkla alın.
yok tabii 40 lira pek bir şey değil de parası anlamında değil de başka bir hesap almak için uğraşması dert oluyor o yüzden. 6 ay sonra patlarsa adamlar cevap vermeyebiliyorlar vs.

Ben Amazon'dan aldım. Retail key verdiler. Microsoft hesabı ile eşleşti ve her cihazımda çalıştı.
link atma şansınız var mı? veya TR amazon mu?
365 ile 2019 arasında devasa fark var mı değerli üstatlarım? 🙌🏼

Hesap kullanmak istemeyenler için 2019 etkinleştirme anahtarı almak daha makul gelebilir. ☺
ŞU anda zaten 365 kullananlar en son versiyon olan 2019'u kullanıyorlar. Ekstra özellikleri onedrive için alan veriyor diye biliyorum.
Evet kullanım garantisi yazıyor. Fiyatlar oldukça makul hocam. :)

365 alınabilir o halde? 🙏
office 2022 falan çıktığında 2019 ile karşılaştırılabilir. 365 kullanan da zaten 2022 kullanabiliyor olacak.

Link atma şansınız var mı? Veya TR Amazon mu?

Şu anda zaten 365 kullananlar en son versiyon olan 2019'u kullanıyorlar. Ekstra özellikleri OneDrive için alan veriyor diye biliyorum.

Office 2022 falan çıktığında 2019 ile karşılaştırılabilir. 365 kullanan da zaten 2022 kullanabiliyor olacak.

Link atamam çünkü önceden almıştım ama ararsanız kolayca bulursunuz.

Yok tabii 40 lira pek bir şey değil de parası anlamında değil de başka bir hesap almak için uğraşması dert oluyor o yüzden. 6 ay sonra patlarsa adamlar cevap vermeyebiliyorlar vs.

Hocam zaten kullanıcı olarka giriş yapınca gene kendi hesabınızı bağlıyorsunuz ana hesabı o seçerek şu şekilde.

Adsız.png

ŞU anda zaten 365 kullananlar en son versiyon olan 2019'u kullanıyorlar. Ekstra özellikleri onedrive için alan veriyor diye biliyorum.

office 2022 falan çıktığında 2019 ile karşılaştırılabilir. 365 kullanan da zaten 2022 kullanabiliyor olacak.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Aşağıda detaylı tabloda ne gibi farklar olduğu yazmakta dileyen bakabilir:

Geri
Yukarı