OKB ve DEHB hastası kişi açık liseye geçebilir mi?

maewo

Decapat
Daha fazla  
OKB, DEHB, majör depresyon, anksiyete ve panikatak hastasıyım. 12. sınıftayım, artık okula gidecek ne halim var ne de isteğim. Gerek okuldaki ortam olsun, gerek haftada bir girdiğim krizler olsun, gerçekten bıktım. Hiçbir yönden faydası yok, aksine çok büyük bir zaman kaybı ve yorgunluk benim için. Açığa geçecektim ama hem ailem hem de okul idaresi geleceğim de karşıma çıkar diye izin vermediler. Benim sorum;

Açığa geçebilir miyim?
Geçersem ileride bi' sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
OKB, dehb, majör depresyon, anksiyete ve panikatak hastasıyım. 12. sınıftayım, artık okula gidecek ne halim var ne de isteğim. Gerek okuldaki ortam olsun, gerek haftada bir girdiğim krizler olsun, gerçekten bıktım. Hiçbir yönden faydası yok, aksine çok büyük bir zaman kaybı ve yorgunluk benim için. Açığa geçecektim ama hem ailem hem de okul idaresi geleceğim de karşıma çıkar diye izin vermediler. Benim sorum;

Açığa geçebilir miyim?
Geçersem ileride bi' sıkıntı yaşar mıyım?

Bakanlıkça mazeretin uygun görülürse geçersin, uygun göreceklerini sanmıyorum. Onun dışında eğer geçebilirsin derslerine çalışırsan bir sıkıntı yaşamazsın, açığa geçmek derslerin ve zamanın için büyük avantaj sağlar.

Bakanlıkça mazeretin uygun görülürse geçersin, uygun göreceklerini sanmıyorum. Onun dışında eğer geçebilirsin derslerine çalışırsan bir sıkıntı yaşamazsın, açığa geçmek derslerin ve zamanın için büyük avantaj sağlar.
Sağlık raporu vs. Çıkarsam o zaman olmaz mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı