Ya dayak yiyeceğim ya da dayak atacağım

Evet beyler, beklediğim gün geldi çattı. Bizim lisede çok belalı bir tane çocuk vardı, ve ben kendimi savunan, sözünü esirgemeyen biriyim. Bana ne zaman artistlik taslasa lafını veriyordum ve beni hep tehdit ediyordu. Çok şükür sonunda açılacağız. :D Anlayacağınız ya çocuk benim kafamla aşağıyı yer değiştirecek, ya da ben doğru taktiklerle çocuğa kritik atıp tekleyeceğim. Bizim evin orda boş arazi var orada açılacağız, sizce ne yapmalıyım taktik verir misiniz ? Bu arada çocuk 1.90 civarı ve nereden baksan 100 kilo vardır, ben 1.84 ve 78 kiloyum, anlayacağınız ağır siklet ve orta siklet dövüşü olacak. :D Ama görseniz çocuk izbandut gibi, adım atınca yer oynuyor. :(
Ben 8 e giderken de sınıfımızda tam böyle bir çocuk vardı düşünsenize 13 yasinda 110 kilo1.90 boy. Ben de 160 boy 47 kiloyum. Çocuk deliydi sebepsizce bi gun bana dalaştı. Kavga psikolojisiyle bide hantal olmasıyla jackie jhan oldum yumruklarını öyle savuruyorum ki bebe guülüyor neyse kurtuldum bundan okulu turladım. Allahtan sınıf hocamız bizim katta nöbetçiydi. Okuldaki çoğu dövdüğü ögrenci gibi sebebsizce kavga etti diye anlattım. Sınıfa geçip sıramda hocanın beni çağırmasını bekliyorum. Küçük şeytan girdi sınıfa lakozun boyun kısmından bi yakaladı silkeledi ve şaka şaka diye gözüme sırıtarak baktı. Tam ayağa kalktım ağzımdan küfürlen kavgaya start veriyodum hoca kapıda belirdi ve huzur veren sesiyle "Hasan!" dedi. Sonrası yalanlar, özürler falan.

Şişmanları kolay döversin. Van damme filmleri izle. Birkaç hareket kapmaya çalış. O da kendi ağırlığının üzerinde birçok adamı dövüyor filmlerde. :)

Evet beyler, beklediğim gün geldi çattı. Bizim lisede çok belalı bir tane çocuk vardı, ve ben kendimi savunan, sözünü esirgemeyen biriyim. Bana ne zaman artistlik taslasa lafını veriyordum ve beni hep tehdit ediyordu. Çok şükür sonunda açılacağız. :D Anlayacağınız ya çocuk benim kafamla aşağıyı yer değiştirecek, ya da ben doğru taktiklerle çocuğa kritik atıp tekleyeceğim. Bizim evin orda boş arazi var orada açılacağız, sizce ne yapmalıyım taktik verir misiniz ? Bu arada çocuk 1.90 civarı ve nereden baksan 100 kilo vardır, ben 1.84 ve 78 kiloyum, anlayacağınız ağır siklet ve orta siklet dövüşü olacak. :D Ama görseniz çocuk izbandut gibi, adım atınca yer oynuyor. :(
1-)Çok sakin bir yerde kavga etmeyin ki dayak yemeye başlarsa birileri durdursun.
2-)Etrafa bak tek gelmemiş olabilir dövsen bile gelip seni indirebilirler , genellikle yakındaki banklarda olurlar.
3-)Ağzın laf yapıyor ise bir ileri iki geri yaparak kavgayı başlamadan bitirebilirsin (tavsiye ettiğim budur )
4-) Herhangi başka bir alet kullanma olay çok uzar.
5-)Okula yapacaginizi şöyle tuzağa çek, bahçede bir kameranın önüne geçin sana bir iki vursun disiplin cezası yer. Hemen ayırırlar fazla dayakte yetmezsin.
6-)Burnuna/yüzüne ilk yumruğu atarsan büyük ihtimalle sen alırsın. Bir tane vurursan ikinciyi esirgeme.😂

Bir doktora gidip hızlıca cinsiyetinizi değiştirin ve kavga başlamadan insanların ortasında tacizci diye bağırın. Şaka bir yana kavga öncesinde polis çağırabilirsiniz. :)

Geri
Yukarı