Okul dışındaki kavgadan okul sorumlu mu?

Arkadaşlar düşünme yetinizi kayıp mı ettiniz? Ölüm ile tehdit edildim bıçak filan taşıdığım da yok çağırdığım insanlar 20 yaşında aklı başında insanlar karşı tarafın tek gelceğini sanmadığım için kendimi güvenceye aldım.
@458028

Kimseyi dövmeye filan da çalışmadım hocaların haberi varmış zaten anons yapıp okulu hemen boşaltılar.
Adam çağırdığın zaman işlerin düzene gireceğini mi sandın peki? İsterse 30 yaşında olsun çağırdığın kişiler o kavgaya kişi çağırmışsın o iş bitmiş olayları daha çok kızıştırmaktan başka bir şey değil bu. Durup dururken biri sizi niye ölümlü tehdit etsin ki ne yaptınız da tehdit yediniz?

Adam çağırdığın zaman işlerin düzene gireceğini mi sandın peki? İsterse 30 yaşında olsun çağırdığın kişiler o kavgaya kişi çağırmışsın o iş bitmiş olayları daha çok kızıştırmaktan başka bir şey değil bu. Durup dururken biri sizi niye ölümlü tehdit etsin ki ne yaptınız da tehdit yediniz?
Koridorda yürürken omuz attı ben yoluma devam ettim " önüne baksana dü*zük " dedi bende karşılık verdim ufak bir arbede yaşandı yanında ki arkadaşlarının gazıyla yumruk attı bende karşılık verdim sonrasında olan oldu gözü korkarsa yapmaz evet sorunlar çözülür

Cikista bekledigini bilmiyorsa karsi taraf adam toplanmaz. Topladiysan da bu teke tek yemedigi anlamina gelir. Sen bugun onu cok adamla yakalarsin ama yarin o seni tek yakalar. Sen bicakla gelirsin, o yarin silahla gelir. Merdiven alti 2-3 bin liraya silah alinabiliyor ruhsatsiz muhsatsiz. Magandaligin sonu da yok, faydasi da yok.

Bence efendi efendi okulunuzu okuyun, kendi kavganiza da baskasini cagirmayin : )

Koridorda yürürken omuz attı ben yoluma devam ettim " önüne baksana dü*zük " dedi bende karşılık verdim ufak bir arbede yaşandı yanında ki arkadaşlarının gazıyla yumruk attı bende karşılık verdim sonrasında olan oldu gözü korkarsa yapmaz evet sorunlar çözülür.

Takmayacaksınız bu kadar basit. Özür dileyip geçin neden takıldınız bu kadar dediklerine göre bakılırsa karşı taraf medeni bir tip değil bu kişilere karşı vermek seni zarara sokmaktan başka bir şey yapmaz bunu bilmiyor musun?

Takmayacaksınız bu kadar basit. Özür dileyip geçin neden takıldınız bu kadar dediklerine göre bakılırsa karşı taraf medeni bir tip değil bu kişilere karşı vermek seni zarara sokmaktan başka bir şey yapmaz bunu bilmiyor musun?

Kendime hakim olamadım orada kafayı gömüp geçmek istedim ama en fazla bu kadar durdura biliyorum.

Cikista bekledigini bilmiyorsa karsi taraf adam toplanmaz. Topladiysan da bu teke tek yemedigi anlamina gelir. Sen bugün onu cok adamla yakalarsin ama yarin o seni tek yakalar. Sen bicakla gelirsin, o yarin silahla gelir. Merdiven alti 2-3 bin liraya silah alinabiliyor ruhsatsiz muhsatsiz. Magandaligin sonu da yok, faydasi da yok.

Bence efendi efendi okulunuzu okuyun, kendi kavganiza da baskasini cagirmayin: )

Adamın nasıl bir tip olduğunu biliyorum okul çıkışı okulun 30-40 metre uzağında ki kafe de arkadaşlarıyla karı kız kesiyorlar yani boş gezmiyor ne olacağını az çok kestirip abilerimi çağırdım zaten olay kavga etmek değildi öpüşüp barışalımdı fakat arkadaş iftira atıp kaçmayı tercih etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağın ceza varsa bir gün mutlaka alacaksın, o halde ne kadar gitmemezlik yapabilirsin?

Gittim okula bir şey olmadı. Çocukta okula gelmedi bıçak taşımadığımızı zaten arama yapıldığını müdüre söyledik. O da rahat durun okulunuzu okuyacaksanız okuyun okumayacaksanız gidin dedi.

Geri
Yukarı