Okul tuvaletimizde kamera var

• Konuyu başlatan TSML
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuya verilen tepkiler tuhaf,sizene adamın yaptığı suçtan ? Adam sizden azar işitmeye gelmemiş,yaşadığı durumu nereye şikayet edebiliceğini öğrenmek için gelmiş.

Sorun da şu ki: Edemez :)

Konuya verilen tepkiler tuhaf,sizene adamın yaptığı suçtan ? Adam sizden azar işitmeye gelmemiş,yaşadığı durumu nereye şikayet edebiliceğini öğrenmek için gelmiş.
Neyi şikayet edecek? :D Bu şey gibi bir şey "adam öldürdüm, kamera gördü. Kameraya çekeni nasıl şikayet edebilirim?"

Yaptığı şey bir suç ve cezasını almış. Okulda normal olarak kameralar bulanabilir, hiçbir yere şikayet edemez.

Okul tuvaletinde kamera bulunması normal değildir verilen tepkileri görünce şaşkınlıktan cevap veremedim napıcak müdür yardımcısı kamera var diye şikayet gelince sigara içiyorlar o yüzden koydum diyemez bunun için en azından bir yazılı izin vb bir şey gerekmeli diye düşünüyorum.

Arkadaşlar tuvalette kamera var ve siz çocuk orada sigara içtiği için ona suçlu diyorsunuz, sizi anlamak gerçekten zor 😂
Her gün demek ki böyle bir sorun yaşanıyor ki okul yönetimi böyle bir önlem almış. Bir de bunda ne gibi bir sorun var onu anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı