Okula bisikletle gitmek

Birgenç

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Her sabah okula gıtmek ıcın 2 otobus yapıyorum. Bazen 1 mınubus 1 otobus oluyor. Normalde 1 otobus gıdıyor ama 10 15 dk gec kaldım dun belki dun cok trafıklı dıyedır bılmıyorum ama bugün 2 otobus guzel gıttı sımdı aklımda zaten bısıklet alma dusuncesı vardı. Ama okul zamanı evde yatacak diye dusunup vazgecmıstım sonra aklıma neden bısıketle okula gıtmıyorum kı dedım. Ama otobusler sabahları zaten cok kalabalık ben zor gırıyorum bısıkletle nasıl gırcem diye dusundum. Ama yakınımızda metro var metro ıle gıdıp sonra tramvay yapabılırım bısıkletle metroya bınılır. Bence cok kalabalık olmaz. Her neyse bir de soyle bir secenegım var dırek bısıkletle gıtmek 10 km mesafe var okulla benım 10 km yı kac dk da gıdılır dag bısıkletı alacagım dıyebılırsınız kondısyonuna baglı evet ama sız kac dk da gıdersınız mesela onu soyleyın. Veya kendı fıkrınızı beyan edersenız mutlu olurum.

Soylemeyı unutmusum okulda bısıklet yerı yok ama okul un hafıf capraz ın da benzıklık var oraya bırakırım demıre kıtlerım zaten benzınlıklerın her yerınde kamera yok mu kımsenın calmaya calısacagını sanmıyorum calsada bulurum zaten.

Son düzenleme:
T4'e bındım bugün dolu değildi oturmak ıstıyorsanız yer vardı ama zaten bısıkletle oturmayacagm sadece ayakta bısıkletle duracagım yer olsa yeter ama 16.40 gıbı bındım sabahları da m7'ye bınıp t4'e bınmeyı dusunuyorum bısıkletle metro ıstasyonu sonra M7 sonra tramvay ıstasyonu t4.
Belki ilk birkaç ve son birkaç durakları boş olabilir. Onun dışında nefes alacak yer yok T4'de sabahları orta duraklarda.

Son düzenleme:
Belki ilk birkaç ve son birkaç durakları boş olabilir. Onun dışında nefes alacak yer yok T4'de sabahları orta duraklarda.
Kiptaş dan binip mescidi selama gidicem ortan otobus yapcam

Son 6 durak boş sa yeter mescidi SELAM yönü Kiptaş Venezia hopp mesdiei selam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı