Okula bisikletle gitmek

Birgenç

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Her sabah okula gıtmek ıcın 2 otobus yapıyorum. Bazen 1 mınubus 1 otobus oluyor. Normalde 1 otobus gıdıyor ama 10 15 dk gec kaldım dun belki dun cok trafıklı dıyedır bılmıyorum ama bugün 2 otobus guzel gıttı sımdı aklımda zaten bısıklet alma dusuncesı vardı. Ama okul zamanı evde yatacak diye dusunup vazgecmıstım sonra aklıma neden bısıketle okula gıtmıyorum kı dedım. Ama otobusler sabahları zaten cok kalabalık ben zor gırıyorum bısıkletle nasıl gırcem diye dusundum. Ama yakınımızda metro var metro ıle gıdıp sonra tramvay yapabılırım bısıkletle metroya bınılır. Bence cok kalabalık olmaz. Her neyse bir de soyle bir secenegım var dırek bısıkletle gıtmek 10 km mesafe var okulla benım 10 km yı kac dk da gıdılır dag bısıkletı alacagım dıyebılırsınız kondısyonuna baglı evet ama sız kac dk da gıdersınız mesela onu soyleyın. Veya kendı fıkrınızı beyan edersenız mutlu olurum.

Soylemeyı unutmusum okulda bısıklet yerı yok ama okul un hafıf capraz ın da benzıklık var oraya bırakırım demıre kıtlerım zaten benzınlıklerın her yerınde kamera yok mu kımsenın calmaya calısacagını sanmıyorum calsada bulurum zaten.

Son düzenleme:
Okulunun nerede olduğuna bağlı olarak birçok faktör var örneğin bir Ataşehir 10Km'si ile bir esenyurt 10Km'si aynı değil ayrıca yazin eğlenceli olabilir lakin kışın ızdıraptan başka bir şey olmaz. O yüzden paranı daha kârli yerlere harcamani tavsiye ederim.

Okulunun nerede olduğuna bağlı olarak birçok faktör var örneğin bir Ataşehir 10Km'si ile bir esenyurt 10Km'si aynı değil ayrıca yazin eğlenceli olabilir lakin kışın ızdıraptan başka bir şey olmaz. O yüzden paranı daha kârli yerlere harcamani tavsiye ederimm
metro ıle gıderım demıstım bıde kısın da gıderım sıkıntı olmaz bednım ıcın oraya gecelım paranı daha karlı yerlere derken nereye harcıyayım ?

Bisiklet zorlu şartlar getiriyor beraberinde.

Hafif bir hastalıkta mesela ateşin olduğunda evden çıkamıyorsun halsiz oluyorsun zaten. 10 km yol her gün 1 sabah 1 öğleden sonra çekilmez.

Tavsiyem otobüs ile devam etmen.

Metro ve tramvaydan bahsetmiştim.
hangı sehırde hangı hat acaba bugun 16.40 gece tramvay yaptım bos du oturma yerı de vardı

Bisiklet zorlu şartlar getiriyor beraberinde.

Hafif bir hastalıkta mesela ateşin olduğunda evden çıkamıyorsun halsiz oluyorsun zaten. 10 km yol her gün 1 sabah 1 öğleden sonra çekilmez.

Tavsiyem otobüs ile devam etmen.

Oyle bir şey oldu mu otobusle gıderım ama otobusle cok yoruluyoırum yurumek zorundayım otobus duragına sonra otobus le baska semt oradan bir daha otobus yapıyorum aslında okulumla aynı semtteyım ama İETT sağ olsun.

Metro ıle gıderım demıstım bir de kısın da gıderım sıkıntı olmaz bednım ıcın oraya gecelım paranı daha karlı yerlere derken nereye harcıyayım.

Kışın boş yere yaninda 10 kiloluk bir yük taşımış olursun ayrica kışın tutuşu yüksek ve kaymayan bir bisiklet alman gerekir bu da şu an nereden baksan 10K-15K o parayla ne yapacagini sen bilirsin.

Geri
Yukarı