Okulda devamsızlık yapan öğrencilere para cezası

Doktora gidip, rapor almak kaçmaktan daha kolay. Ayrıca rahatlıkla 2 veya 3 gün beleşten tatil yapılabiliyor. Çoğu kaçacak kişi artık kaçmak yerine rapor almaya gidecektir ve cidden önemli bir şeyi olanlar da boşu boşuna para cezası ödeyecektir. Yine, devletten gereksiz kanunlar. Okulları ilgi çekici hale getirmek yerine cezalar ile soğutuyorlar. Her yere imam hatip okulu açmaları da ayrı bir tuhaflık. Sanırım o okullarda telefon, araba, işlemci, vb. oluşturma duası/büyüsü falan öğretiyorlar. Ne gerek var ki normal okullara(!)
Böyle olunca da hastanelerde boşuna sıra da olacak.

Cahil Anne ve Babaların sırf Arapça öğrensin dinimizi bilsin diyerek gönderdiği okullar işte. Şuan benim aileme saçma olduğunu söylesen sus çarpılırsın derler herhalde. İmam Hatip Okullarını zaten oldum olası sevmemişimdir. O konuda haklısın. Ama eğer kaldırılırsa cahil insanlar büyük tepki vericeklerdir. Yok işte MEB din düşmanı bunlar müslüman değil felan filan değmez.
Benim merak ettiğim soru hadi çocuk dini öğrendi, hafız oldu vs. daha sonra en fazla imam olacak. İmam hatip liselerine göndereceklerine meslek liselerine gitsinler daha iyi. En azından iş imkanları olur.

Benim merak ettiğim soru hadi çocuk dini öğrendi, hafız oldu vs. daha sonra en fazla imam olacak. İmam hatip liselerine göndereceklerine meslek liselerine gitsinler daha iyi. En azından iş imkanları olur.
En fazla imam mı olacaklar dediniz? Güldürüyorsunuz 😅😂 Her imam hatip lisesine giden imam olmuyor bu anlaşılsın artık.

Bu devlet bence iyi yönetilmiyor.
Maaşların yarısı vergiyle alınıp doların yükseldiği yetmiyormuş gibi şimdide buradan para koparıyorlar,Yazık...
Devleti sömürenler nereden para alacaklarını bilemiyolar.
Devlet halkı sömürüyor, birileri devleti değil.
Bu devlet bence iyi yönetilmiyor.
Maaşların yarısı vergiyle alınıp doların yükseldiği yetmiyormuş gibi şimdide buradan para koparıyorlar,Yazık...

Devlet halkı sömürüyor, birileri devleti değil.
Sen içmeye devam et beyaz çayını, sorun yok başkann....

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En fazla imam mı olacaklar dediniz? Güldürüyorsunuz 😅😂 Her imam hatip lisesine giden imam olmuyor bu anlaşılsın artık.

Yine de eğitim kalitesi fen liselerine kıyasla çöp. İmam hatip lisesinden çıkıp da Apple’ın çalışanlarının yaptığı kadar başarılı bir şey yapan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı