Okulda göçmen olduğumuz için sürekli Bulgarsın denilmesi

Merhaba benim ailem Bulgaristan göçmeni. Okulda bazı arkadaşlar birkaç kez Türk değilsin, Bulgarsın falan diyorlardı, dün de böyle bir olay oldu, ne yapmalıyım sizce?
Siz Pakilere, Afganlara ve Surilere layıksınız diye cevap verebilirsin.

Siz Pakilere, Afganlara ve Surilere layıksınız diye cevap verebilirsin.

Doğru, ama şu anki yönetim Afgan'ları falan daha yüksek bir yerde tuttuğu için artık o lafı kullanamıyoruz ne yazık ki.

Aptal aptal ırkçılık safsatalarına kanmayın sakın! Bunları söyleyen kişiler beyni oksijenden nasiplenmemiş ve taban puanı kalkmasına rağmen üniversiteye giremeyecek kişilerdir.

O tarih bilmezleri takmayın güzel kardeşim. Çünkü bunlara dalga geçtikleri Bulgarların bile aslında Türk Boyu olduğunu anlatamazsınız. Giden göçmenlerin de Anadolu Turkmeni olduğunu da anlatamazsınız. Siz rahat olun. Öz mü öz Türk soyusunuz.

Ve hocam şimdi fark ettim Bulgaristan'ın İstanbul'dan daha önce fethedilmesi :)

Bu bir zorbalıktır. En kısa sürede okulunuzun psikolojik danışma birimine konuyla ilgili bilgi verin.

Hocam okuldaki hocalar da arkadaşlar öyle bir şey söyleyince gülüyor ya bir de ben şimdi fark ettim Bulgaristan 1395 fethedilmiş İstanbul 1453'te hala gelip bunu söyleyebiliyorsa bu onların cahilliği bence siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı