Okulda haksızlığa uğradım

pcgameriphone17

Femtopat
Daha fazla  
İngilizce hocası herkese 3 kere kelimeleri yazdırdı daha yapmamıştım bana da küfür iftirası atıldı. 3 kere daha yazmak zorunda kaldım. Sonra grip oldum hastaneye falan gittik zaman kalmadı yazmaya. Gittim hocaya dedim ki hocam ben griptim yapamadım hoca 3 kere daha yaz dedi etti 9 yine zaman yetişmedi artık sinirlerim falan bozuldu yatarken yazıyorum şu anda. Sizce hocaya ne demeliyim?

İngilizce hocası herkese 3 kere kelimeleri yazdırdı daha yapmamıştım bana da küfür iftirası atıldı. 3 kere daha yazmak zorunda kaldım. Sonra grip oldum hastaneye falan gittik zaman kalmadı yazmaya. Gittim hocaya dedim ki hocam ben griptim yapamadım hoca 3 kere daha yaz dedi etti 9 yine zaman yetişmedi artık sinirlerim falan bozuldu yatarken yazıyorum şu anda. Sizce hocaya ne demeliyim?

Yazma ve 100 civarlarını bekle. O civarlara gelince ilk yazdığın kelimelerin başına "100 kere;" yaz.

Daha kötüsü ilkokulda başıma gelmişti. Harika öğretmenim Türkçe kitaplarındaki 5-6 sayfalık metinleri deftere yazdırıyordu. Maksat biz onları yazalım o da o sırada internette takılsın. Tabii yetismeyince eve ödev. Yazı tipimi begenmedigi icin silip silip yazdırmışti. Küçük bir çocuktum 3. defa yine beğenmeyince kafayı yiyecek raddeye gelmiştim. Sizce çözüm ne mi oldu? İnat ettim bir daha yapmadım ve peşini bıraktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı