Okulda kavga edeceğim

Yardım etmenizi isterim ki benim sınıfımda diğer kekoların başını çeken bir çocuk var. Bu böyle etrafa sallayıp duruyor tam bir zorba. İşte bir gün biz arkadaşlarla dedik ki biz buna bir şaka yapalım. Küçük bir şakaydı işte yaptık (Online), çocuk bir anda anneme küfretmeye başladı. Dedim hop sakin ol ağır olmaya başladın. Dedi okula gel hele senin bir sorgunu alalım saçma saçma mafya dizisi diyalogları. Ama çocuğu görseniz bir deri bir kemik. Yani vücudundaki enerjinin %40'ını kullanarak vursam %35'i havaya karışacak. İşte küfür etmeye devam etti dedim aynılarını yüzüme söyleyebilecek misin? Adam başladı "senin boyun çok kısa! Velet senin boyun yetiyor mu ya klavyeye fareye?" diye saydırmaya başladı. İşin ironik tarafı ben çocuktan daha uzun ve kiloluyum. Okul açılırsa aynılarını yüzüme söyleyebilecek mi merak ediyorum. Ne yapmalıyım?
Hocam dediklerinize göre 1v1!de alırsınız gibi duruyor fakat bu çocuk bıçak falan çıkartmasın dikkat edin.

En son böyle diyen bir çocuk daha vardı. Ensesine yumruk yiyip yerde kalmıştı. Muhtemelen trol konuydu ama çok güzeldi.

Özellikle teke tek için çağır. Bunun gibiler tek gezmez. Kendine güveniyorsan alırsın.

Reis aman dikkat tek gitmesin bir ara bende teke tek çağırdım 10 kişi geldiler ben tekim. Evime kadar kovaladılar ben de 1 tane rotwailler bir tanede pitbull vardı ben üçe 10 daldım. Öbür gün içlerinden 5-6 kişi gelmemişti okula. Gidip sordum hastaneye yatırmışlar dediler hangisi ısırdı anlamadım.

Beni de böyle tehdit eden birçok kişi oldu hatta biri benden hem daha uzun ve daha kiloluydu bir iki yumruk yedim ama sonra sinirlenip koşa koşa eline tüm ağırlığı vererek eline takme attım öksürerek yere düştü kırılmış sonra öğrendim. Böyle seni tehdit eden biri varsa sana tavsiyem havlayan köpek ısırmaz sana bir şey yapacağını söylüyorsa sadece tehdit ediyordur. Ama arkası varsa çocuğa yaklaşma bile nitekim çocuğun birinin ağzını kanatmıştım yumrukla ama abileri gelip kafamı gözümü kırdı.
Ovvv... bu gerçekten kötüymüş.☹️☹️☹️

Geri
Yukarı