Okulda kavga edeceğim

Çok düşünmeye gerek yok, sağlam bir yumruk atmanız yeterli olacaktır, büyük bir şoka girer büyük ihtimalle çocuk. Ondan sonra keko arkadaşları da toplanıp seni döver😳. Hayda bunun sonu tahmin ettiğim gibi olmadı. Sana en iyi tavsiyeyi vereyim o zaman. Sen bu tiplere vurursan ertesi gün 10 katı sayıya çıkıp gelirler sen en iyisi bir iki vurmasına izin ver sana koymaz zaten. Ondan sonra olay biter, ha devam ediyorlarsa Allah ne verdiyse dövebilirsin.

Basit bir ekran kartı driver'ı yüzünden ödev yapmayan çocuk ile kavga etmiştim, babama sormuştum driver gerekirmi diye oda gerekmez demişti, ben'de gidip arkadaşa söyledim.
İşte sen bilemezsin benim sorunumu, o teknik servis bozuntusu baban'da bilemez (28. senesi)benim sorunumu falan'da felan'da.

Ben babama öyle deyince dururuyum dedim ki okula gel, başta o biraz hırpaladı beni tabi ama cüsseli olduğum için fena dövmüştüm hiç unutmam, 2hafta önceydi.😅😅

Bu arada kavga etmeyin kardeşim, yüzümde 1 hafta morlukla gezdim.

Bu tipleri biliyorum hocam. Benim orta okulumda da vardı. Hatta arıza çıktığı bile oldu. Tek kişi gelmeyeceğini düşünüyorum. Mesela tek geldi, sen de onu dövdün. Ama onun sonra daha fazla kişi ile gelmeyeceği ne malum?

Geri
Yukarı