Okulda kavga edeceğim

Bu tipleri biliyorum hocam. Benim orta okulumda da vardı. Hatta arıza çıktığı bile oldu. Tek kişi gelmeyeceğini düşünüyorum. Mesela tek geldi, sen de onu dövdün. Ama onun sonra daha fazla kişi ile gelmeyeceği ne malum?

Çok doğru hocam, aynı sorunları bende yaşadım Ortaokul'da olay da çıktı. Çocuk geldi karşıma arkasında 3 tane de kalıplı arkadaşı var, normalde teke tek gelse rahat döveceğim çocuk ama olay şöyle. Çocuğa vursam olaya arkadaki çocuklarda karışacak daha büyük dayak yiyeceğim bende hiç vurmadım bu 1-2 salladı bana koymadı tabii olay da kapantı. (ama çok kinlendim bir gün o çocuğu yolda görürsem üstüne atlayacağım) :D

Çok doğru hocam, aynı sorunları bende yaşadım Ortaokul'da olay da çıktı. Çocuk geldi karşıma arkasında 3 tane de kalıplı arkadaşı var, normalde teke tek gelse rahat döveceğim çocuk ama olay şöyle. Çocuğa vursam olaya arkadaki çocuklarda karışacak daha büyük dayak yiyeceğim bende hiç vurmadım bu 1-2 salladı bana koymadı tabii olay da kapantı. (ama çok kinlendim bir gün o çocuğu yolda görürsem üstüne atlayacağım) :D

Evet işte. Arkadaşa demek istediğim bu. Tek geldi, dövdü mesela. O dövdü diye iş bitmeyebilir. Arkasını alıp gelir ise ne olacak?

Yardım etmenizi isterim ki benim sınıfımda diğer kekoların başını çeken bir çocuk var. Bu böyle etrafa sallayıp duruyor tam bir zorba. İşte bir gün biz arkadaşlarla dedik ki biz buna bir şaka yapalım. Küçük bir şakaydı işte yaptık (Online), çocuk bir anda anneme küfretmeye başladı. Dedim hop sakin ol ağır olmaya başladın. Dedi okula gel hele senin bir sorgunu alalım saçma saçma mafya dizisi diyalogları. Ama çocuğu görseniz bir deri bir kemik. Yani vücudundaki enerjinin %40'ını kullanarak vursam %35'i havaya karışacak. İşte küfür etmeye devam etti dedim aynılarını yüzüme söyleyebilecek misin? Adam başladı "senin boyun çok kısa! Velet senin boyun yetiyor mu ya klavyeye fareye?" diye saydırmaya başladı. İşin ironik tarafı ben çocuktan daha uzun ve kiloluyum. Okul açılırsa aynılarını yüzüme söyleyebilecek mi merak ediyorum. Ne yapmalıyım?
Dövmezseniz yanına kalır lütfen dövün anne baba umursamayın.
siz kullandım çünkü kavgaya tek gitmemelisin

Yeni konular

Geri
Yukarı