Okulda kavga etmek istediğim biri var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o değil ben onu döverim dedim evet fakat şöyle birşey var bu akıllanmıyor eğer muşta ile yakalarsa beni yalan yok suratıma vurursa paramparça olur yüzüm. Ben vurmada iyiyim bayıltmışlığım vardır fakat 3-4 kişi gelirse ne yapmalıyım.
Eğer muşta taşıdığını düşünüyorsan okula silah getirmekten zaten atılması lazım. Yine de ortaokul, hadi lise çağında birinin böyle bir şeyi göze alacağını hiç zannetmiyorum. Kaldı ki öyle bir girişimde bulunursa da silahlı saldırıdan hapis yatar. Arkadaşları civardayken saldırmadığın sürece bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Kürtlerin olduğu yerdeysen onları kuralları geçerli olur dövmekle hiç bir şey kazanmasın uzar konu.
Hocam bende sadece Türk değilim sülalemde de Kürt vardır. Benimde arkam sağlam onu da yazayım yazdığım yerlerde görmemiş olabilirsiniz zaten dövdükten sonra kavga ettiğim insanla barışırım.

Hocam bende sadece Türk değilim sülalemde de Kürt vardır. Benimde arkam sağlam onu da yazayım yazdığım yerlerde görmemiş olabilirsiniz zaten dövdükten sonra kavga ettiğim insanla barışırım.
Hocam madem kendinize güveniyorsunuz bizden dövmek için onay mı almaya çalışıyorsunuz ?

Eğer muşta taşıdığını düşünüyorsan okula silah getirmekten zaten atılması lazım. Yine de ortaokul, hadi lise çağında birinin böyle bir şeyi göze alacağını hiç zannetmiyorum. Kaldı ki öyle bir girişimde bulunursa da silahlı saldırıdan hapis yatar. Arkadaşları civardayken saldırmadığın sürece bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Hocam yanlış anlamışsınız yada ben yazmadım okulda değil dışarda cebinde muştayla geziyor bende bi tanıdığım var ondan bi muşta alıcam. Ne olur ne olmaz.

Görmezlikten gelirsen bir süre sonra kendisinin ne kadar mal olduğunun farkına varır.
Olmuyor hocam ben hep yapıyorum hala devam ediyor yani.
Hocam madem kendinize güveniyorsunuz bizden dövmek için onay mı almaya çalışıyorsunuz ?
Hocam ben 2 saatir ne yazıyorum acaba sizmi görmüyorsunuz ben döverim dedim evet fakat kendimi nasıl koruyacağım dışarda cebimde bişi yok dışarda görse beni arkadaşlarıyla döver.

Hakaret ettiğimi sanmıyorum yazıda fakat okurum.

Hocam hafta sonları da okulum oluyor bugün kavga edecektim gelip şakasına omuz attı bana, hoşlanmadım bunu tekrar etti sinirlenmeye başladım arkadaşım yanımda yoktu bir kere daha omuz attı hoşlanmadığım söyledim fakat dinlemedi en son yere düşürdüm. Suratına sinirli baktım mesajımı aldı mı bilmiyorum. Tavsiyeniz için sağ olun hocam fakat işe yaramadı. Farklı bir şey bulmam lazım benim de arkam sağlamdır onunki kadar fakat beni sıkıntım şu bu çocuk muşta falan gezdiriyor yanında.
Çoçuk yanında muşta gezdiriyorsa videoya al. İlk önce muşta var diyip disipline şikayet et. Eğer muştaya bir şey demezlerse gidip il/ilçe milli eğitime şikayet ediyorsun. Kamera kaydını da göster. okulun disiplin kurumunda bir şey yapmadıklarını da söyle. Ha dersen ki bunu yapamam o zaman döv. Arkanı sağlam tut güzelce döv. Şahsen ben böyle yapardım.

Hocam yanlış anlamışsınız yada ben yazmadım okulda değil dışarda cebinde muştayla geziyor bende bi tanıdığım var ondan bi muşta alıcam. Ne olur ne olmaz.
Yok anladım, kavgayı okul giriş veya çıkış saatinde yapacağınızı düşünerek öyle dedim. Sen de muşta alırsan o zaman ikiniz de yoğun bakımlık olursunuz. Ben olsam o topa girmezdim. Ayrıca muşta bulundurmak da 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezasına sebep olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı