Okulda kavga etmek istediğim biri var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam onu da nasıl alacağım ki para var o sorun değil fakat bulunduğum yerde yok diğer ilçelere gidince alabilirim ona da ailem izin vermez.

İnternet.

Hocam onu da nasıl alacağım ki para var o sorun değil fakat bulunduğum yerde yok diğer ilçelere gidince alabilirim ona da ailem izin vermez.

Hocam hangi ildesiniz bende sürmene var çift ağızlı.

50 cm'lik demir bir sopa bul çıkışa sakla. Ondan sonra sana bir kere vurmasını sağla ki o başlatmış olsun. Sonra da sopayla alabildiğine vur. Çakı falan hikaye. Hıncını al :)

Senin lafın işlemiyorsa ailene söyle. Ailen okul müdürünü vs sıkıştırsın. Veya sınıf hocanı. Gerekirse ailen "Bu çocuğun sınıftan gitmesini istiyorum" diyebilmeli sınıf öğretmenine.

Bilemedim hocam kargo gelince annemler bune diyecek kelebek olduğu ortaya çıkar alırlar ailemden izinsiz alamam.
Evinizin yakınında bakkal varsa ve aileni tanımıyoesa oraya bırakabileceklerini söyleyin. Dışarıda kargoyu açar, kutuyu çöpe atarsın. Bu arada erkek adamın gücü içindedir, kelebeği karşı tarafa kaptırdığın an geçmiş olsun. Kelebek alıp güçlü sanma kendini, çok riskli karşı tarafa geçerse. Onun yerine kavgada yumruk yumruğa girmeyi tercih ederim.

Sakın bıçak işine girme. Burada amaç onları dövmek, öldürmek değil. Eğitim hayatını yakmana değmez. Hem üstteki arkadaşın dediği gibi onların eline geçerse eğitim hayatın değil direkt hayatın yanar.

İnternet.

Hocam hangi ildesiniz bende sürmene var çift ağızlı.
batman gercüş hocam.

Senin lafın işlemiyorsa ailene söyle. Ailen okul müdürünü vs sıkıştırsın. Veya sınıf hocanı. Gerekirse ailen "Bu çocuğun sınıftan gitmesini istiyorum" diyebilmeli sınıf öğretmenine.

Evinizin yakınında bakkal varsa ve aileni tanımıyoesa oraya bırakabileceklerini söyleyin. Dışarıda kargoyu açar, kutuyu çöpe atarsın. Bu arada erkek adamın gücü içindedir, kelebeği karşı tarafa kaptırdığın an geçmiş olsun. Kelebek alıp güçlü sanma kendini, çok riskli karşı tarafa geçerse. Onun yerine kavgada yumruk yumruğa girmeyi tercih ederim.
Hocam aslında yapabilirim ama telefon numaram yok vardı fakat telefonum kırıldığı için kapandı.

Senin lafın işlemiyorsa ailene söyle. Ailen okul müdürünü vs sıkıştırsın. Veya sınıf hocanı. Gerekirse ailen "bu çocuğun sınıftan gitmesini istiyorum" diyebilmeli sınıf öğretmenine.

Onu da kaptırmasın yoksa 2 tane alsın.

Sakın bıçak işine girme. Burada amaç onları dövmek, öldürmek değil. Eğitim hayatını yakmana değmez. Hem üstteki arkadaşın dediği gibi onların eline geçerse eğitim hayatın değil direkt hayatın yanar.

Hocam muşta çekerse eline süs sonra muşta darbesi denerse bıçağı sallasın Batman'dan tekirdağa güzelce gider anladınız.

Forum Fight Club'a dönmüş, Batman gibi küçük yerde böyle tiplerle uğraşılmaz. Ne sonu gelir ne de rahata erersin. En kötü dayağını yer mahkemeye verirsin. Yapabiliyorsan bunlarla arkadaş olmaya çalış ama samimi olma. Konu soğusun bitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı