Okulda kimse beni umursamıyor

Ayristiriyorsun. Burada sana yapilanlari ya da yapanlari savunmuyorum ama ayni seyi yapmamani söylüyorum. Zaten "ayrıştırmam ama bana diyenleri ayrıştirirm" demissin. Fazla söze gerek yok.

Siddete de basvurma. Bunun çözümü bu değil. Sana okul yönetimine gitmeni, olmazsa da sınıfını değiştirmeni söyledim. Ha her seferinde de etrafı suçlamamak lazım. Yeni sinifinda da ayni şeyler oluyorsa kendine de bir bakman, özeleştiri yapman gerekebilir.

Kankam kendisinden de zayıf olanların kendisiyle zayıf diye dalga geçtiği için yazmış. Çok abartmaya gerek yok. Bu arada dediğiniz gibi kavgaya çok başvurmayın. Hocalara söyleyin hala devam ediyorsa kavga çözüm oluyor.

Hocam bir atabilir misiniz? Bende merak ettim.

Maalesef atamam hocam. Ama şunu söyleyeyim. Her gün düzenli şınav ve mekik çekiyorum ayrıca 1 gün ara ile 10 kilolul Dumbell'larla çalışıyorum. Malum 60 kilo olunca kaslarım hemen belirginleşiyor.

Hocam vücudu merak ettim steroidli gibi gözüküyor dediniz ya.
Maalesef atamam hocam. Ama şunu söyleyeyim. Her gün düzenli şınav ve mekik çekiyorum ayrıca 1 gün ara ile 10 kilolul Dumbell'larla çalışıyorum. Malum 60 kilo olunca kaslarım hemen belirginleşiyor.

Ceyhun brom, yurt disina gitmeye bak. Turkiye'de bir sekilde idare et ama ne yap ne et git. Turkiye'deki ergenler ne tam ergen, Turkiye'deki duzen ne tam duzen. Butun ulke çürüyor. Insanlarin hepsi cahil. Rezil bir millete sahibiz. Keske Ataturk zamaninda dogsaydik.

Birak aldiris etme 80 IQ coluk cocuga, yurt disina gitmeye bak. Idare et bir sure, olmadi ailene soyle.

Ben kolejdeyim ve 10.sınıfım. Okulda hiç umursanmıyorum nedenini açıklayayım. Bir tane çocuk sürekli insanların içinde beni aşağılar ve dalga geçerdi. O çocuk yüzünden insanların gözüne ezikmişim gibi göründüm ve benden zarganalar bile benimle dalga geçiyor. Ben okul ilk açıldığında samimi bir arkadaşım olmuştu fakat malum çocuk yüzünden samimi olan arkadaşım da beni sevmedi.

Bir de matematik dersinde hocaya anlamadığım yeri bir daha anlatması için hocaya söylediğimde bütün sınıf bir ofluyor veya dalga falan geçiyor. Ben elimi masaya vurmaya ve bağırmaya falan da başladım. Fakat bağırmamla falan da dalga geçiyorlar.
Okuldan nefret ediyorum.

Bunlar yüzünden hedeflerime odaklanamıyorum. Stresten dolayı. Beni çok rahatsız ediyorlar. Kendime güzel bir meslek hedefi koymuştum fakat bunlar yüzünden motivasyonum gidiyor. Spora devam etsem çok güzel olur onlara olan sinirimi ağırlık kaldırarak atabilirim.

Sevdiğim bir öğretmenin yanına sürekli gitsem bu yanlış mı anlaşılır? Yani taciz gibi mi? Benim amacım sapıklık değil sadece okuldaki yaşıtlarımın tuhaf davrandığı için bilgili insanlarla iletişim kurmak istiyorum. Tahammülüm kalmadı okula gitmemek için kendimi arabanın önünü atıp bacağımı kırmayı hayal ettim. Okulda sevdiğim bir öğretmenin yanına sürekli gitmem yanlış anlaşılır mı? Amacım onu rahatsız etmek değil sadece akranlarımı çok tuhaf buluyorum.
Mümkünse okulu değiştirin yapacak bir şey yok maalesef.

Hocam her sınıfta sizinle arkadaşlığa yanaşıp sizle dalga geçen ve sizin adınızı mala çıkaran insanlar vardır.
8.sınıfta çok yakın bir arkadaş yüzünden adım mala çıktı sınıfta resmen kimse ciddiye almıyordu
Çünkü o vursada ben arkadaşım diye bir şey yapmadım. Tepki gösterince benimi dövcen falan herkes sen onu dövemezsin diyordu.
9'a geçtiğim gibi sınıftakilerle çevre edindim bir çocuk işte ilk yakın arkadaş gibi yaklaştı ama sürekli enseme falan vurup duruyordu tepki gösterince işte seni dövsem ne yapabilirsin vb deyince 8'deki hataya düşmedim tam kavga başladı sınıftaki tüm erkekler arkama doluştu çünkü kimse onu pek takmıyordu.
Sonrasında düzeldi. Bazen tepki göstermek lazım arkadaşım diye bir şey demezsen ezilirsin.

Konu hakkında yazılanları kafama yerleşmesi için bir daha okudum. Sizin yazdığınız ile alakalı bir şey sormak istiyorum. Benim okulda 2 arkadaşım var onlarında arkadaşlığı benimle dalga geçmekten ibaret. Ben bunlardan birine saldırsam ve dövsem okuldakilerin bana olan bakış açısı nasıl olur? Herkes benden nefret mi eder?

Konu hakkında yazılanları kafama yerleşmesi için bir daha okudum. Sizin yazdığınız ile alakalı bir şey sormak istiyorum. Benim okulda 2 arkadaşım var onlarında arkadaşlığı benimle dalga geçmekten ibaret. Ben bunlardan birine saldırsam ve dövsem okuldakilerin bana olan bakış açısı nasıl olur? Herkes benden nefret mi eder?

Hocam şimdi o 2 arkadaşın sınıftakiler ile olan ilişkisine bağlı kimsenin sevmediği ve umursamadığı biri ise çok bir şey diyeceklerini sanmıyorum (okulda sınıfta kavga etmenizi pek önermiyorum çünkü kavgayı başlatırsanız onlar idarede bize saldırdı der.)
Ancak sınıfta sevilen kişilerse bu sefer sizi sıkıştırıp 10-20 kişi döverler.

Kanka çok takma gelir sataşırlarsa tereddüt etme vur aparkatı. Atılırsan atıl okuldan başka okul mu yok. He sen dövdün diye araya alırlarsa önceki okuldan veya mahallenden birileri varsa çağır olay biter.

Onlar senle dalga geçiyor bir şey olmuyor da da sen onları dövünce mi bir şey olacak? Vur bir tane çıkışta bir daha yapamazlar.

Ceyhun brom, yurt disina gitmeye bak. Turkiye'de bir sekilde idare et ama ne yap ne et git. Turkiye'deki ergenler ne tam ergen, Turkiye'deki duzen ne tam duzen. Butun ulke çürüyor. Insanlarin hepsi cahil. Rezil bir millete sahibiz. Keske Ataturk zamaninda dogsaydik.

Birak aldiris etme 80 IQ coluk cocuga, yurt disina gitmeye bak. Idare et bir sure, olmadi ailene soyle.
Hocam Atamızın zamanında cahil insan çok vardı yine atamıza güçleri yetmezdi bu yüzden İsmet paşamıza sövüyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı