Arkadaşım beni umursamıyor

MST_eymen1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımla futbol basketbol her şeyi oynuyoruz bana yardım ediyor ama derste beni takmıyor ama başkalarıyla derste konuşuyor. Aynı şekilde tahtaya ben kalkınca gülüyor bana. Sebebi ne?

Arkadaşımla futbol basketbol her şeyi oynuyoruz bana yardım ediyor ama derste beni takmıyor ama başkalarıyla derste konuşuyor. Aynı şekilde tahtaya ben kalkınca gülüyor bana. Sebebi ne?
Normal olarak senden soğuk mu? Yoksa baya içli dışlı mısınız? Normal olarak soğuk ise sana kinliymiş gibi hareketlerde bulunur. Benim okul arkadaşlarım da tam olarak nitelendirdiğin gibi.

Söyle bir şey var ben onun arkasında oturuyorum biraz öğretmenlerden çekiniyor bu arada tahtaya kalkma gülme konusunu ona sordun oda diyoki şaka yapıyorum diyor.

Cevap basit. O "arkadaşın" gerçek arkadaş değil. Yüksek ihtimal onu güldürdüğün için veya başka bir şey için seninle konuşuyor. Sen yalnız kalınca da diğerleriyle bir olup seninle aklı sıra dalga geçtiğini düşünüyor. İlerde pişman olmamak için hemen iletişimi kesmeni öneririm.

Cevap basit. O "arkadaşın" gerçek arkadaş değil. Yüksek ihtimal onu güldürdüğün için veya başka bir şey için seninle konuşuyor. Sen yalnız kalınca da diğerleriyle bir olup seninle aklı sıra dalga geçtiğini düşünüyor. İlerde pişman olmamak için hemen iletişimi kesmeni öneririm.
Tam olarak iletişim kesmek değil de başka arkadaşlar edinmeye çalış. Kendisiyle aranı tamamen açma fakat o da anlasın hatasını.

Cevap basit. O "arkadaşın" gerçek arkadaş değil. Yüksek ihtimal onu güldürdüğün için veya başka bir şey için seninle konuşuyor. Sen yalnız kalınca da diğerleriyle bir olup seninle aklı sıra dalga geçtiğini düşünüyor. İleride pişman olmamak için hemen iletişimi kesmeni öneririm.

Sınıf 12 kişi 7.sinifa gidiyorum başka kiminle arkadaş olayım ama şu da var benim resim dersimde fotokobim eksikti bana fotoğraf koni çıkart misti sonra benim okula gelmeme bahaneye yardım etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı