Okulda Öğle Tatilinde Neler Yapılabilir ?

Onlarla da sosyalleşmek isterim fakat ön yargılarından kurtulamıyorlar :D .
Roxor aslında konuşmana bakılırsa iyi birine benziyorsun benim de bi arkadaşım var uzun saçlı öğle tatilinde beraber rock dinleyip kafa sallıyoruz :D istersen ekle beni faceden sıkıldığında mesaj atarsın (face link paylaşmak yasak mı forumda )

Arkadaşım 5+1 speaker getirmişti soyunma odasında halay çekmiştik, kilolu bir arkadaşımız 88.7 kilodan 88.3 kiloya düşmüştü, kiloyla ilgili sıkıntısı olan arkadaşlara öneririm.

Dostum hiç kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Seni istemeyeni sen hiç isteme. Ayrıca dış görünüşle yargılayan geri kafalı insanları gözün hiç görmesin bile. Bende saçlarımı uzatıyordum 15 cm falan uzadıktan sonra kestirdim insanların bakışlarından usandığımdan. Şimdi herkese inat tekrar uzatıyorum.(y)

Dostum hiç kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Seni istemeyeni sen hiç isteme. Ayrıca dış görünüşle yargılayan geri kafalı insanları gözün hiç görmesin bile. Bende saçlarımı uzatıyordum 15 cm falan uzadıktan sonra kestirdim insanların bakışlarından usandığımdan. Şimdi herkese inat tekrar uzatıyorum.(y)

En iyisini yapıyorsun. İnsanlar bana dik dik baktıkça suratımda ki gülme bile değişiyor. Madem nefret ediyorlar hakkını vereyim kafasında takılıyorum.
Herkes nefret ediyor fakat umrumda mı ? Hayır. (Yoo yazmak isterdim ama kurallar el vermiyor.)

@Mehmet Teke. Jail serverından hatırlıyorsan benimdir :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı