Okulda rezil olduğunuz an var mı?

Ben olmadım ama çok güldüğüm bir olayı söyleyim.
Arkadaş İstiklal Marşı okurken çok tuvaleti gelmiş. Saygıdan dolayı da beklemiş en sonda tutamamış. Öndeki kişiye kadar işemiş. 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yılan Serdar gurur ile sunar.
Şarkı biraz yavaş kalmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şarkı biraz yavaş kalmış.

Serdar yavaş tempo ile dans ederek güç toplar.
Bu video ile nihai gücünü ortaya çıkarır.

Bana Facebooktan (o zamanlar İnstagram falan yok tabii) ikide bir ödev soran sonra da konuyu uzatarak benle konuşmaya çalışan bir kız vardı. Tam da oyun oynarken soruyordu. Bunu bir ara sınıfta ağzımdan kaçırmıştım. Hoca da vardı sınıfta ve anlat dinleyelim, merak ettik dedi. Ben de anlattım işte bana Facebooktan yazıp duruyor x kişi. Ben cevap vermesem de yazıyor falan dedim. Herkes "oooooooo" diye bağırmaya başladı. Ben tabii sevgili işlerine falan hiç girmediğim için etrafa bakıp sıra arkadaşıma olay ne falan diyorum. Meğersem o Facebooktan yazan kızın bana âşık olduğunu falan düşünüyorlarmış. Ben de 5. sınıf çocuğu olduğumdan nereden bileyim yani aklıma gelmedi. Herkes gülmeye başladı, hoca dahil. Sonra hoca herkesi susturdu tamam arkadaşlar yeter dedi.

Buraya yazmak istemiyorum.Kadın bir matematik öğretmeni ile alakalı neyse sonra hakkımı 1624541685857.png1624541696366.png aldım.

Geri
Yukarı