Okulda Taciz Edilmek

Hocalarından birine söyleyebilirsin, sorun çözülmezse mahallenizdeki kahvehaneden 10-15 adam toplayıp dövdürtmesen bile (ki bence dövdürt)
göz daği verebilirsin çunkü genelde böyle tipler hocaya söylenince daha da sinirleniyorlar ilerleyen zamanlarda elektrikli bisikletine zarar verebilirler

Kardeş sen git ülkü ocaklarına kaydol. Adamları topla çocuğa görünmen yeterli. Kuzeninde olursa tabi iyi olur. :D
Çay ocağı mı? Yaptıkları iş zaten anca hır-gür çıkartmak. Düşük sınıfları kullanıyorlar, ülkü ocaklarında olanlar Türklük'ten uzaklar. Sadece korunmak için gidiliyor.

Merhaba,
Olay yaklaşık okullar açıldığından beri devam ediyor. Ben okula elektrikli bisiklet ile geldiğimden birkaç kişi bir tur atayım mı diyor, ben de hayır diyorum. Neyse hiç tanımadığım bir kişi geldi ve sanki uzun senelerce görüşüyormuşuz gibi kardeş vs. gibi sözler kullanıyor, bir tur versene diyor ve ısrar ediyor. Bende sürekli hayır deyince sinirlenip küfür etti. Bende sinirlendim neyse sabır ettim bir şey yapmadım. Birkaç gün sonra okulun yanına bisiklete bakmaya gittim ve bu karaktersiz arkadaşı ile benim bisikletin üstüne oturmuş konuşuyorlardı. Bir daha bisikletin üstüne oturma dedim, bu karaktersiz rahat bir tavırla bir daha oturmam dedi. Ben hiç kimseyle herhangi bir derdim olmadığı halde böyle yapıyorlar.Sonra bunun arkadaşı ara sıra laf atıyor, ben kâle almıyorum ama bugün öğle arası sınıfta yemek yerken, bizim sınıftan birisi ile dışarı çıkmak için bizim sınıfın kapısında bekledi ve bana yine hakaret etti. Şimdi ben bu kendini bilmez karaktersize ne yapacağım? Kavga etsem disipline giderim, o yüzden en iyisi Rehber Öğrt. ya da cana yakın bir öğretmenime mi söylemem lazım? Yahut kuzenime mi dövdüreyim?

Sosyal medya hesaplarını hackle/hackletip kendisini rencide edercesine paylaşımlar yap.

Git döv diyenlerin yaşı 14-15 falan sanırım?

Şiddet hiçbir şeyi çözmez. Kavga etsen disipline gidersin, ceza alırsın. Adam toplayıp gitsen onlar da adam toplar olayın sonu gelmez. Rehber öğretmeninin yanına git. Durumu anlat. Nasıl çözeceğinizi konuşun. Eğer disipline giderlerse senden özür dilemek için nasıl sıraya gireceklerini göreceksin.
14-15 Demişsin. Yaşım orada yazıyor oradaki soru işareti ironi olduğunu belirtiyor. Şiddet çözüm değildir, bu tipler için ilaçtır. Rehber hocasına söyleyince bir şey yapmaz ve daha da sıkıştırırlar ise ne yapacak? Pısırık bir tip değiller ise hocadan da korkmazlar.

Merhaba,
Olay yaklaşık okullar açıldığından beri devam ediyor. Ben okula elektrikli bisiklet ile geldiğimden birkaç kişi bir tur atayım mı diyor, ben de hayır diyorum. Neyse hiç tanımadığım bir kişi geldi ve sanki uzun senelerce görüşüyormuşuz gibi kardeş vs. gibi sözler kullanıyor, bir tur versene diyor ve ısrar ediyor. Bende sürekli hayır deyince sinirlenip küfür etti. Bende sinirlendim neyse sabır ettim bir şey yapmadım. Birkaç gün sonra okulun yanına bisiklete bakmaya gittim ve bu karaktersiz arkadaşı ile benim bisikletin üstüne oturmuş konuşuyorlardı. Bir daha bisikletin üstüne oturma dedim, bu karaktersiz rahat bir tavırla bir daha oturmam dedi. Ben hiç kimseyle herhangi bir derdim olmadığı halde böyle yapıyorlar. Sonra bunun arkadaşı ara sıra laf atıyor, ben kâle almıyorum ama bugün öğle arası sınıfta yemek yerken, bizim sınıftan birisi ile dışarı çıkmak için bizim sınıfın kapısında bekledi ve bana yine hakaret etti. Şimdi ben bu kendini bilmez karaktersize ne yapacağım? Kavga etsem disipline giderim, o yüzden en iyisi rehber öğrt. Ya da cana yakın bir öğretmenime mi söylemem lazım? Yahut kuzenime mi dövdüreyim?

Sözle her şey çözülmüyor çözülseydi ormanın kralı papağan olurdu.

14-15 Demişsin. Yaşım orada yazıyor oradaki soru işareti ironi olduğunu belirtiyor. Şiddet çözüm değildir, bu tipler için ilaçtır. Rehber hocasına söyleyince bir şey yapmaz ve daha da sıkıştırırlar ise ne yapacak? Pısırık bir tip değiller ise hocadan da korkmazlar.

Tek tek mesajları okuyacak değilim kardeşim. Ortaya yazdım. Üstüne niye alındın onu anlamadım? Mesajını şimdi okudum. İroni yapmışsın ama şimdi şiddet gereklidir diyorsun.

Hocaya değil de polise gidecek o zaman. Yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Gidip bir güzel sinirlendir. Sonra bir güzel dayak ye. Hemen ardından soluğu önce hastanede, ardından emniyette al. Darp raporu ile çocuğu yolla. Belki ibret olur da bunun gibiler üremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı