Okulda tehdit edilmek

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 3B
Cüsse olarak biraz boyu uzun fakat öyle herkesle dövüşen okulun ağa babası gibi bir tip değil. Ben de değilim. Belki arkası olabilir ona güveniyordur. Ama ben de bom boş değilim. Derken bütün mahalle beni tanıyor gibi değil ama yine de kimseyi tanımıyorum olayım yok.

Dediğin gibi arkası dediğimiz insanlar senin boyunu aşmiyacak kişilerse üstüne git bırak ilk hamlesini o yapsın yoksa başın belaya girer.

Dediğin gibi arkası dediğimiz insanlar senin boyunu aşmiyacak kişilerse üstüne git bırak ilk hamlesini o yapsın yoksa başın belaya girer.
En son yazdığım mesajda ki gibi yapacağım. Bu yazdığımın bir önce ki yani. Doğru olan bu olur değil mi?

Hayır hiç dövme yapmamalı eğer öyle bir şey olursa polise müdüre şikayet etmeli.

En son yazdığım mesajda ki gibi yapacağım. Doğru olan bu olur değil mi?

Hayır doğru olmaz yanlış olur eğer çok rahatsız ediyorsa dövüyorsa polise müdüre şikayet et.

Hayır hiç dövme yapmamalı eğer öyle bir şey olursa polise müdüre şikayet etmeli.

Hayır doğru olmaz yanlış olur eğer çok rahatsız ediyorsa dövüyorsa polise müdüre şikayet et.
Bir şekilde benim bunu o arkadaşa bahsettiğimi öğrenirse ve bana bunun hakkında tehdit edici söylemde bulunursa takmayayım. Ama aşırı böyle her gün yanımda dolanıyorsa falan aileme falan söyleyeyim öyle mi? Ama öyle bir şey yapmadığı sürece dövme olaylarına girmediği sürece yani takmayayım tehdit ederse yani yine. Anadolu lisesine gidiyorum bu arada. Ayrıca bıçak olayları kan olayları falan bu konu için çok uzak diye düşünüyorum.

En son yazdığım mesajda ki gibi yapacağım. Bu yazdığımın bir önce ki yani. Doğru olan bu olur değil mi?
bu işin polisi müdürü yok knk adanada anadolu lisesinde okuyorum polis 18 yaşından küçük kişilere kavga tehtid için cezai işlem uygulamaz müdürde çocukları odasına çeker uyarır 2 gün sonra yine eski kişiliklerine dönüşürler eğer seninde arkanda birileri varsa geri adım atma üstüne git olayın en kötü 1 2 yumruk yer sonra toparlarsın

Bir şekilde benim bunu o arkadaşa bahsettiğimi öğrenirse ve bana bunun hakkında tehdit edici söylemde bulunursa takmayayım. Ama aşırı böyle her gün yanımda dolanıyorsa falan aileme falan söyleyeyim öyle mi? Ama öyle bir şey yapmadığı sürece dövme olaylarına girmediği sürece yani takmayayım tehdit ederse yani yine. Anadolu lisesine gidiyorum bu arada. Ayrıca bıçak olayları kan olayları falan bu konu için çok uzak diye düşünüyorum.

Öyle yap.

ailene bu işi karıştırmak yapacağın en son şey olsun inan bana olay büyük veya küçük aileni hiç bir okul olayına dahil etme

Bu işin polisi müdürü yok kanka Adana'da Anadolu lisesinde okuyorum polis 18 yaşından küçük kişilere kavga tehdit için cezai işlem uygulamaz müdürde çocukları odasına çeker uyarır 2 gün sonra yine eski kişiliklerine dönüşürler eğer seninde arkanda birileri varsa geri adım atma üstüne git olayın en kötü 1 2 yumruk yer sonra toparlarsın.

Hayır işlem uygular.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı