Okulda tehdit edilmek

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 3B
Bunları nereden duyuyorsun gerçekten merak ediyorum kanka :D

Yasalar ve disiplin kuralları döv tavsiyeleri sıkıcı olmaya başladı eğer müdürde poliste bir işlem uygulamazsa dövme durumunda tabiikide yeniden müdüre polise şikayet edilmeli yine işlem yapmazsa ve çok üstüne gidiyorlarsa o zaman sizin tavsiyeler düşünülebilir ama bu dövme bütün yasal prosedürler işe yaramazsa en hafif şekilde uygulanabilir.

Yasalar ve disiplin kuralları döv tavsiyeleri sıkıcı olmaya başladı eğer müdürde poliste bir işlem uygulamazsa ve çok üstüne gidiyorlarsa o zaman sizin tavsiyeler düşünülebilir ama bu dövme bütün yasal prosedürler işe yaramazsa en hafif şekilde uygulanabilir.

Direk çocuğa yumruk atmasını önermiyorum çocuğun üstüne gelmesini beklemeseni söylüyorum birisi başka birisinin üstüne gidiyorsa daha sonrada başına bela olur bir olayı kökünden çözmiceksen o çözüm olmaz.

Direk çocuğa yumruk atmasını önermiyorum çocuğun üstüne gelmesini beklemeseni söylüyorum birisi başka birisinin üstüne gidiyorsa daha sonrada başına bela olur bir olayı kökünden çözmiceksen o çözüm olmaz.

Zaten polise, müdüre gidilirse hatta mahkemeye verirse diğer çözümler işe yaramazsa ve bunu yapacak ailenin şartları varsa en ve saldırıya uğruyorsa en hafif şekilde sizin çözüm uygulanabilir.

Zaten polise, müdüre gidilirse hatta mahkemeye verirse diğer çözümler işe yaramazsa ve bunu yapacak ailenin şartları varsa en ve saldırıya uğruyorsa en hafif şekilde sizin çözüm uygulanabilir.

Senin ütopyanda olaylar böyle işliyor olabilir ama inan bana Türkiye'de mahkeme sicil kirletmekten başka hiçbir şey yapmaz

Senin ütopyanda olaylar böyle işliyor olabilir ama inan bana Türkiye'de mahkeme sicil kirletmekten başka hiçbir şey yapmaz
Konudan bağımsız kan bıçak olayları olmaz diye düşünüyorum sırf bu olay yüzünden. Sadece dövmeye kalkabilir diye düşünüyorum onu yaparsa kendimi savunabilirim en kötü. Ama dövme olayı en son senaryo. Şuan kulağına giderse dediklerim ve bana söylemişsin sana söyleme dediğim hâlde falan diyip tehdit ederse takmamaya çalışayım veya tamam gibi sözcüklerle geçiştirmeye çalışayım. Dövme olayı olursa savunmaya çalışayım kendimi. Ondan sonra biter diye düşünüyorum.

Aynen öyle yap bundan başka önerileri umursama.
Kısaca böyle yapacağım.

Son düzenleme:
Konudan bağımsız kan bıçak olayları olmaz diye düşünüyorum sırf bu olay yüzünden. Sadece dövmeye kalkabilir diye düşünüyorum onu yaparsa kendimi savunabilirim en kötü. Ama dövme olayı en son senaryo. Şuan kulağına giderse dediklerim ve bana söylemişsin sana söyleme dediğim hâlde falan diyip tehdit ederse takmamaya çalışayım veya tamam gibi sözcüklerle geçiştirmeye çalışayım. Dövme olayı olursa savunmaya çalışayım kendimi. Ondan sonra biter diye düşünüyorum.

Kısaca böyle yapacağım.
Kavgayı en son durum olarak düşün üstüne gelirse taviz verme demek istiyorum ben sadece ha bu arada son bir şey söyleyim senin için seni dövmeye kalkarsa savunma hareketini falan unut çenesine çok germeden sert bir yumruk atarsan olduğu yerde bayılır zaten aman dikkat et boğazına gelmesin

Geri
Yukarı