Okulda tehdit edilmek

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 3B

P4L

Picopat
Daha fazla  
10. sınıfa gidiyorum.

Konuya gireyim; 9. sınıfta birbiriyle bayağı eski arkadaş olan iki kişi varmış. Beraber falan oturuyorlarmış ve sonradan bu yakın 2 arkadaştan birisi başkasıyla daha samimi olmuş ve onunla oturmaya başlamış. Bu sebeple diğeri de kıskanmış. Sonra tartışma falan başlamış diye biliyorum. Şimdi de bu arkadaş beni, kıskandığı kişiyle takılırken görmüş. Bana geldi bu kıskandığı çocuğun arkasından konuşmaya başladı bunu birine söylersen de duyarsam da seni döverim gibi küfürlü bir şey söyledi ve ben de sinirlendim bu şekilde tehdit ettiği için. Ama bunu ona belirtmedim.

Arkadaşım olduğu için içimde tutamadım ve söyledim arkasından konuşulduğunu. Yanında biri daha vardı o da sordu ne oldu anlat diye. O da arkadaşımdı. Olayı söyleyince bu şekilde olayı falan anlattı. Olay gerçekten en başta anlattığım gibi bebek kavgası gibi. Ama kafama takıldı beni o şekilde tehdit etmesi. Kıskanç arkadaşı bir daha görürsem bu dediklerini ona söylediğimi belirtmeyi düşünüyorum. Ne yapacak çok merak ediyorum. Konuyu açma nedenim sizce boş mu vermeliyim yoksa yüzüne karşı bu dediklerini ona söylediğimi mi belirtmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıfa gidiyorum.

Konuya gireyim; 9. sınıfta birbiriyle bayağı eski arkadaş olan iki kişi varmış. Beraber falan oturuyorlarmış ve sonradan bu yakın 2 arkadaştan birisi başkasıyla daha samimi olmuş ve onunla oturmaya başlamış. Bu sebeple diğeri de kıskanmış. Sonra tartışma falan başlamış diye biliyorum. Şimdi de bu arkadaş beni, kıskandığı kişiyle takılırken görmüş. Bana geldi bu kıskandığı çocuğun arkasından konuşmaya başladı bunu birine söylersen de duyarsam da seni döverim gibi küfürlü bir şey söyledi ve ben de sinirlendim bu şekilde tehdit ettiği için. Ama bunu ona belirtmedim.

Arkadaşım olduğu için içimde tutamadım ve söyledim arkasından konuşulduğunu. Yanında biri daha vardı o da sordu ne oldu anlat diye. O da arkadaşımdı. Olayı söyleyince bu şekilde olayı falan anlattı. Olay gerçekten en başta anlattığım gibi bebek kavgası gibi. Ama kafama takıldı beni o şekilde tehdit etmesi. Kıskanç arkadaşı bir daha görürsem bu dediklerini ona söylediğimi belirtmeyi düşünüyorum. Ne yapacak çok merak ediyorum. Konuyu açma nedenim sizce boş mu vermeliyim yoksa yüzüne karşı bu dediklerini ona söylediğimi mi belirtmeliyim?

Yine git döv erkeklik namusu diyenler gelmeden sakın ha dövmeyin o kişiyi sizi döverse müdüre, polise, ailenize şikayet edin.

Hic bir sey yapamaz. Boyle insanlarin bos egosu ile kafanizi yormayin hocam. Zaten anladigim kadariyla daha buyuksunuz dovmeye calisirsa gecirin suratina bir tane.
Aynı yaştayız hocam sadece bu oturma olaylarının olduğu zaman 9. Sınıf. Bu arkadaşın beni tehdit ettiği zaman 10. Sınıf yani şuan. Ama boş vermek daha mantıklı gibi hocam.

10. sınıfa gidiyorum.

Yahu seni tehdit ediyorsa sen de onu et. 10. sınıfa gidiyorsun bunu da mı biz söyleyelim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doverse de kendini dovdurmesin ama hocam. Karsilik verebilir.
Cüsse olarak biraz boyu uzun fakat öyle herkesle dövüşen okulun ağa babası gibi bir tip değil. Ben de değilim. Belki arkası olabilir ona güveniyordur. Ama ben de bom boş değilim. Derken bütün mahalle beni tanıyor gibi değil ama yine de kimseyi tanımıyorum olayım yok.

Geri
Yukarı