Okulda yaşadığınız kötü olaylar

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
İlk ben başlıyorum. Pazartesi günü 5. derste arka sıradaki arkadaşım beni rahatsız ediyordu şakalaşıyordu ben rahatsız oluyordum sonra sessizce yapma kanka dersi dinlemem lazım demiştim sonrada tam lazım derken gaz çıkardım ama hocada tam konuşmasını kesmişti yani sınıf bomba olmuştu herkes benim olduğum yerden geldiğini anlamıştı ama bende konuşma bozukluğu var ve kendimi zorluyorum konuşmak için. Zorlarken işte arkadan patlağı verdik sonra herkes bana baktı. Ben arkadaşlar ayakkabım çantanın plastiğine çarptı arkadaşla konuşurken gaz çıkarmadım dedim ama sınıfın %50'si inanmadı buna. Çok utanmıştım ama şimdi komik geliyor yahu gaz çıkarayım ne olacak sanki al yine gaz çıkarayım sınıf içinde ne olacak? Gül geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. sınıfta İngilizce dersinde sıranın altından kopya çekiyordum, hoca arkamdaymış meğersem, enseme bir tane şaplak yapıştırmıştı hala unutamadım onu, sonra bir daha da kopya çekmedim hiçbir derste, hatta İngilizce en sevdiğim ders oldu sonradan. Ve benim gibi daha Türkçe konuşamayan bir sığırın şuan C1 İngilizce'si var. Galiba bunun için 8. sınıf hocam olan Mehmet Günlü'ye teşekkür borçluyum. Mehmet Hoca <3

1.sınıftayken A-B-C sınıfları arasında tükürük savaşı çıkmıştı. Ben de 2 tükürük atayım da katkım olsun bari diyerek kapının önüne gittim. Başladım bi' tükürmeye ardı arkası kesilmiyor. Sonra Ozan diye bi çocuk sınıfa kaçıp kapıyı sertçe kapattı. O an benim sol elimdeki baş parmağım dışındaki 4 parmakta menteşenin olduğu aradaydı. Kapıyı kapatınca parmaklarım çok fena sıkıştı. O acıyı yaşamadan bilemezsiniz, harbiden çok şanslıymışım çünkü parmaklarım şu an yerinde. İsterseniz başka da anlatırım.

1.sınıftayken A-B-C sınıfları arasında tükürük savaşı çıkmıştı. Ben de 2 tükürük atayım da katkım olsun bari diyerek kapının önüne gittim. Başladım bi' tükürmeye ardı arkası kesilmiyor. Sonra Ozan diye bi çocuk sınıfa kaçıp kapıyı sertçe kapattı. O an benim sol elimdeki baş parmağım dışındaki 4 parmakta menteşenin olduğu aradaydı. Kapıyı kapatınca parmaklarım çok fena sıkıştı. O acıyı yaşamadan bilemezsiniz, harbiden çok şanslıymışım çünkü parmaklarım şu an yerinde.
Hocam geçmiş olsun, gülücüğü olay için değil olayın sebebi için atıyorum, tükürük savaşı nedir ya :D

Tuvaletler sigara kokuyor. Bende tuvalete girdim, kabız olmuşum, uzun süre çıkamadım. (Hoca hasta olduğumu bildiği için derse geç girsem birşey demezdi.) Neyse iş bitti. Üstüme sigara kokusu sinmiş. Eve gittim. Babam dedi, "Bu sigara kokusu ne?" Ellerimi kokladı. Biraz kızgın gözle baktı. Sonra hohla dedi. Hohlayınca içmediğimi anladı. Siz siz olun Lisede tuvaletleri kullanmayın. :D

Geçen eğitim-öğretim yılında Türkçe hocamız 3 takım oluşturup zeki öğrencileri topladı ve yarışma yaptı. Yarışma sanırsam genel kültür üzerineydi, 5. sorulara kadar hepsini kolayca cevaplamıştım. Son soru bizi 1. yapacak soruydu. Nazım Hikmet ile ilgili bilgi verilmiş hangi yazar olduğunu bilmeliydik. Ben o an Nazım Hikmet olduğunu söylemiştim fakat uyuz bir tip çok emin olduğunu söyleyerek farklı bir yazarın ismini yazdı. Sonuçta okuyanların bildiği gibi Nazım Hikmet'ti. Buraya kadar tamam, olabilir yanlış bilinebilir fakat sonuç açıklanınca ben "Nazım Hikmet demiştim ben aga, keşke yazsaydık." dedim. O uyuz tip "Ne zaman söyledin oğlum! Bi' git." şeklinde bir cevap verdi. Affediciyimdir, hor gördüm. Teneffüste karşı takımdan aşağılayıcı şekilde "Nazım Hikmet'i nasıl bilemezsiniz ya." dendi. Ben o an ısrar etseydim içime sinerdi. Pişman olabileceğimi düşünüp ısrar etmedim. Lev Tolstoy'un dediği gibi "Hayatta unutamayacağımız en büyük pişmanlık, pişman olurum diye yapamadıklarımızdır."

Şu kısa yaşantımda genel olarak hoşnutsuzlandığım olaylar bildiğim halde cevap veremediğim şeylerdendir. Okul hayatımda da beladan kaçınmışımdır.

İlk ben başlıyorum. Pazartesi günü 5. derste arka sıradaki arkadaşım beni rahatsız ediyordu şakalaşıyordu ben rahatsız oluyordum sonra sessizce yapma kanka dersi dinlemem lazım demiştim sonrada tam lazım derken gaz çıkardım ama hocada tam konuşmasını kesmişti yani sınıf bomba olmuştu herkes benim olduğum yerden geldiğini anlamıştı ama bende konuşma bozukluğu var ve kendimi zorluyorum konuşmak için. Zorlarken işte arkadan patlağı verdik sonra herkes bana baktı. Ben arkadaşlar ayakkabım çantanın plastiğine çarptı arkadaşla konuşurken gaz çıkarmadım dedim ama sınıfın %50'si inanmadı buna. Çok utanmıştım ama şimdi komik geliyor yahu gaz çıkarayım ne olacak sanki al yine gaz çıkarayım sınıf içinde ne olacak? Gül geç.
İlkokulda derste bacağına bir şey olmuştu ama pek hatırlamıyorum ne olduğunu. Sonra öğretmen bakmaya geldi o sıra ne olduğunu hatırlamıyorum ama o anda bir şey olmuştu ve sınıftan hiç sevmediğim bir çocuk benimle ilgili dalga geçmişti ve o an çok utanmıştım. O günden beri kendimen utanıyorum ve kendime olan sevgim yok gibi bir şey. O çocuğu hala nerde görsem sinir oluyorum ama kendime olan sevgimi geri getiremiyorum. Kendimden nefret ediyorum ve bir şeyi yapamadığım da kendime hakaret ediyorum. Ailem de bana güzel şeyler söyleyip kendimi sevmemi falan söylüyorlar ama yine olmuyor. Herkesi hep kendimden başarılı görüyorum ve kendimi başarısız, hiç bir şeyi yapamayan biri olarak görüyorum.

Okulumuz restore edilmek için kapanmıştı bizde başka okula gidiyorduk uzak olduğu için servisdeydik servisin içinde yanımda oturan bir çocuk ayağıma kusmuştu + okula geç kalmıştık.

Geri
Yukarı